(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ هیدرولیک

 

در مراکز صنعتی و کارخانه‌های دارای دستگاه‌های وابسته به فشار روغن، اصلی‌ترین بخش مدار هیدرولیکی قسمت مربوط به تولید جریان و فشار در خط یا همان پمپ هیدرولیک می‌باشد. لذا در صورت بروز هر گونه اختلال فنی در پمپ هیدرولیک مدار، عملا سیستم هیدرولیکی توانایی عملکرد صحیح را نداشته و به اصطلاح خط از کار می‌افتد، که این عامل اثرات جبران‌ناپذیری بر تولید و روند ‌کار شرکت‌ها وارد می‌آورد.

به‌دلیل اهمیت و حساسیت کارکردی پمپ هیدرولیک در مدار، بخش عظیم سرمایه مالی و تخصصی شرکت جریان کارا هدف در این بخش صنعت هیدرولیک بکار‌گرفته‌شده است. تامین انواع پمپ هیدرولیک چه از نظر طرح شامل پمپ‌ هیدرولیک پیستونی، دنده ای یا کارتریجی و چه از حیث برند‌های پر‌مصرف و کاربردی اعم از پمپ هیدرولیک رکسروت BOSCH Rexroth، پمپ هیدرولیک دنیسون پارکر Denison Parker، پمپ دنده‌ای ویت VOITH، پمپ هیدرولیک ویکرز Vickers، پمپ هیدرولیک بوخر BUCHER، پمپ هیدرولیک آتوس ATOS و نیز پمپ هیدرولیک هاو HAWE و پمپ هیدرولیک لینده Linde در صدر برنامه‌های راهبردی شرکت جریان کارا بوده و می‌باشد.

به پشتوانه بهره گیری از تجارب ارزشمند تامین انواع پمپ هیدرولیک و سرویس‌دهی در حوزه نصب و راه اندازی و تعمیر پمپ هیدرولیک برای مراکز صنعتی و انجام این مورد در سال‌های متوالی برای بازار تهران توسط تیم سرمایه‌گذار و تصمیم گیر شرکت جریان کارا، با اشراف اطلاعاتی مناسب در مورد تنوع پمپ هیدرولیک مورد نیاز کارخانجات و نیز لوازم پر‌مصرف در حوزه تعمیر پمپ هیدرولیک، واردات و بالطبع آن موجودی‌های شرکت شکل گرفته است. بر اساس این نیازمندی‌ها با اضافه نمودن آگاهانه نفرات تخصصی و آشنا به دستگاه‌ها و سیستم‌های الکترو هیدرولیک در حوزه نصب و راه‌اندازی انواع پمپ هیدرولیک روی دستگاه مربوطه، تعمیر پمپ هیدرولیک، تعویض نوع پمپ و معادل‌سازی دقیق پمپ هیدرولیک و همچنین مشاوره‌های فنی و آموزش تعمیر و عملکرد پمپ هیدرولیک، مجموعه مطمئن و ارزنده ای جهت خدمت رسانی به صنعت هیدرولیک داخل کشور و نیز کشورهای اطراف پدیدار گشته است. در مقوله تعمیر پمپ هیدرولیک، همانطور که اشاره شد شرکت جریان کارا علاوه بر موجود نمودن لوازم یدکی اصلی و قطعات مصرفی برندهای معتبر مربوط به تعمیر پمپ هیدرولیک و نیز استفاده از متخصصین مجرب در کارگاه مجهز تست و تعمیر پمپ هیدرولیک خود آمادگی سرویس‌دهی در تعمیر انواع پمپ را با رعایت استانداردهای شرکت سازنده دارا می‌باشد. این مهم با ارزیابی دقیق پمپ مربوطه روی دستگاه تست و ارائه گواهینامه عملکرد فنی تکمیل می‌گردد.

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin