نمایندگی ROSS روس کنترل

نمایندگی  ROSS روس کنترل یک شرکت بین المللی سازنده محصولات پنوماتیکی، سیستم‌های کنترلی و ایمنی و انواع شیر پنوماتیک روس ROSS برای صنایع تحت توان سیالاتی است. از سال تاسیس شرکت روس یعنی 1921 در نمایندگی  ROSS روس کنترل میشیگان آمریکا تاکنون این شرکت در زمره قدرتمندترین لیدرهای صنعتی در زمینه تکنولوژی شیرهای پنوماتیکی بوده است.

ROSS Controls

تمرکز و هدف نمایندگی  ROSS روس کنترل در تولید انواع شیر پنوماتیک، ادامه تولید بعنوان یک سازنده توانمند در صنایع کلیدیست که در آن فن‌آوری متناسب به مشتریان خواهان کیفیت ممتاز عرضه می‌شود.

نمایندگی  ROSS روس کنترل برای محصولات خود که عمدتا در ایران شامل انواع شیر پنوماتیک راس ROSS است دارای گواهینامه معتبر جهانی ISO 9001:2008 بوده و دفاتر اصلی فروش و نمایندگی  ROSS روس کنترل شامل نمایندگی روس ایالات متحده، نمایندگی محصولات پنوماتیکی راس آلمان، نمایندگی روس فرانسه و نماینده روس ژاپن شده، هرچند شرکت راس کنترل دفاتر اختصاصی دیگری در انگلستان، برزیل، هند، چین و کانادا برای عرضه محصولات پنوماتیک و  شیر پنوماتیک راس ROSS در سطح جهان دارا می‌باشد.

نمایندگی ROSS روس کنترل سازنده محصولات پنوماتیکی و سیستم‌های کنترلی وابسته
نمایندگی ROSS روس کنترل سازنده محصولات پنوماتیکی و سیستم‌های کنترلی وابسته

شرکت راس کنترل برای تکمیل چرخه عرضه مخصولات خود دارای یک شبکه نمایندگی  ROSS روس کنترل جهانی با 145 عضو بعنوان توزیع‌کننده انواع شیر پنوماتیک راس ROSS بوده که قادر به پاسخ‌گویی سریع و کامل را به مشتریان خود می‌باشد.

 محصولات نمایندگی ROSS روس کنترل علاوه بر انواع فیلتر رگولاتور و روغن‌زن و نیز مدل‌های متنوع شیرهای ضد انفجار مربوط به ایمنی سیستم  در بخش شیر پنوماتیک راس ROSS شامل انواع شیر بلوکی و شیر پنوماتیک ایزو راس، شیر بین راهی راس ROSS، شیرهای دستی و مکانیکی راس کنترل، شیرهای کنترل جریان و انواع بلوک، منیفولد و پایه می‌شود. در این میان شرکت جریان کارا مابین انواع مدل‌های شیر پنوماتیک راس ROSS بر اساس نیاز کارخانجات تنها به موجود نمودن شیرهای بین راهی راس و بالخصوص شیرهای پاپتی راس کنترل سری 27 و 21 از نمایندگی ROSS روس کنترل پرداخته است.

شرکت جریان کارا هدف هم با اتکا به دفتر بازرگانی خارجی خود واقع در روتردام  هلند،    انواع شیر پنوماتیک راس ROSS مصرفی کارخانجات فولاد و صنایع ذوب آهن را موجود و در صورت نیاز از نمایندگی ROSS روس کنترل آلمان  تهیه  و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وارد و به مشتریان محترم عرضه می‌نماید.