شیر پنوماتیک متال ورک METAL WORK

شیر پنوماتیک متال ورک METAL WORK

شیر پنوماتیک متال ورک METAL WORK یا همان شیر توزیع‌کننده نقش اصلی رساندن هوای خارج شده از واحد مراقبت با فشار، دبی و جهت مناسب را به سمت عملگرها دارا می‌باشند. شیر متال ورک شامل شیر کنترل جریان، شیر‌های کنترل جهت، شیر پروپرشنال، رگولاتور پروپرشنال، شیر کنترل فشار، شیر on-off می‌شوند.          

شیر متال ورک ماژولی ماخ

شیر پنوماتیک متال ورک مینیاتوری کنترل جهت ماخ شرکت  METAL WORK یا شیر متال ورک ماژولی ماخ بدلیل حداقل اشغال فضا و راندمان بالا برای کاربردهای اتوماسیون صنعتی ایده‌آل بوده و بصورت خطی و یا روی پنل قابلیت نصب دارند. اساس ساختار طراحی شیرهای ماژولی سری ماخ بصورتیست که قابلیت کاری در محیط‌های سخت و نامناسب را با قابلیت پاسخگویی وسیع به مدار پنوماتیک داشته باشد. این نوع شیر پنوماتیک متال ورک ماژولی ماخ با داشتن سیم‌کشی داخلی دارای آب‌بندهای داخلی از جنس FKM/FPM که برای انواع روغن‌های مورد استفاده در مدارات پنوماتیکی قابل کاربرد می‌باشد.

شیر METAL WORK مینی ماخ دارای کوپلینگ اتصال M5 بوده و کاربر قادر به انتخاب نوع و سایز فیتینگ می‌باشد. شیر متال ورک مینی ماخ بفرم 2/3 یا 2/5 و 3/5 با مینی سلونوئید برقی MSV تولید می‌شود.

شیر پنوماتیک متال ورک METAL WORK کنترل جهت مینی ماخ
شیر پنوماتیک متال ورک METAL WORK کنترل جهت مینی ماخ

 شیر پنوماتیک متال ورک ماخ 11 بصورت تو راهی با کانکشن رزوه‌ای M7 بصورت 2/5 و 3/5 ساخته شده و با تحریک پنوماتیکی کد MPV و با سلو نوئید برقی 24 ولت کد  MSV می‌پذیرند. ابعاد کامپکت و عملکرد عالی استفاده مطمئن شیر METAL WORK را در سیستم‌های اتوماسیون پنوماتیکی را سبب گشته است.

شیر پنوماتیک متال ورک کنترل جهت ماخ 11
شیر پنوماتیک متال ورک کنترل جهت ماخ 11

شیر متال ورک ماخ 16 در سایز 8/1 اینچ در نوع 2/5 و 3/5 با تحریک‌های برقی و بادی موجود بوده و به واسطه ابعاد کوچک و عملکرد مناسب استفاده در مدارهای پنوماتیک حساس صنعتی را قادر می‌باشد. این شیر پنوماتیک متال ورک مینیاتوری که بر روی منیفولد نصب شده در فشار 6 بار دبی 750 لیتر استاندارد بر دقیقه را عبور می‌دهد.

شیر متال ورک مینیاتوری ماخ 16
شیر متال ورک مینیاتوری ماخ 16

شیر METAL WORK ماژولی مولتی ماخ تنها یک شیر پنوماتیکی نبوده و بعنوان یک پخش‌کننده الکترو پنوماتیک یکپارچه کاپمکت به منبع قدرت متصل شده و هوا را با فشار و دبی مناسب به عملگرها انتقال می‌دهد.

تمام کانکشن‌های پنوماتیکی در یک سمت شیر متال ورک با فیتینگ‌های روی کار قرار داشته و از یک تا 24 شیر می‌توانند در آن قرار گیرند. نوع دیگر آن، شیر پنوماتیک متال ورک مولتی ماخ HDM هستند که بدلیل درجه بالای مراقبت IP65 در مقابل عوامل بیرونی، برای کاربردهای صنعتی سنگین نظامی استفاده می‌شوند.

در شیر پنوماتیک متال ورک MULTIMACH HDM هر شیر به مثابه یک لرزش‌گیر و فیلتر در مقابل آلودگی عمل می‌نماید. شیر METAL WORK ماژولی مولتی ماخ اچ دی ام بدلیل طراحی بدنه مناسب در برابر شست‌و‌شو‌های دوره‌ای مقاوم می‌باشند. تعمیر و نگهداری و سرویس‌های مهندسی راحت از خصوصیات این شیرهای پنوماتیکی می‌باشد.

شیر پنوماتیک متال ورک مولتی ماخ HDM
شیر پنوماتیک متال ورک مولتی ماخ HDM

 مشخصات فنی انواع شیر پنوماتیک متال ورک سری ماخ به همراه متعلقات قابل استفاده هر کدام از انواع  شیر METAL WORK در کاتالوگ متال ورک مربوطه قابل دانلود می‌باشد.