بلوئر سه لوب روتز گریتک

بلوئر سه لوب روتز گریتک

بلوئر‌های سه لوب گریتک تایوان

روتز بلوئر‌های شرکت Greatech تایوان بدلیل داشتن مجوز ورود به اتحادیه اروپا مورد توجه شرکت جریان کارا برای واردات قرار گرفت. 7 مدل از بلوئرهای سه لوب گریتک تایوان بصورت عمده وارد بازار ایران گردیده که شامل رنج ظرفیتی مابین کوچکترین سایز آن یعنی G40 تا بزرگترین سایز وارد شده یعنی G150 می‌باشد.

روتز بلوئر سه لوب گریتک تایوان
روتز بلوئر سه لوب گریتک تایوان

همانطور که در جدول مشخصات عملکردی بلوئرهای سه لوب گریتک تایوان مشاهده می‌شود این بلوئر‌ها تا فشار 800 میلی‌بار توانایی تولید جریان را در محدوده 50 متر مکعب بر ساعت تا 1900متر مکعب بر ساعت دارا هستند. بسته به فشار و جریان مورد نظر از مدل‌های مختلف روتز بلوئر گریتک، الکتروموتورهای متفاوتی از 0.75 کیلو وات تا 75 کیلو وات به آنها قابل کوپل هستند.

مشخصات دبی بلوئر‌های سه لوب گریتک وارد شده در ایران در فشارهای مختلف
مشخصات دبی بلوئر‌های سه لوب گریتک وارد شده در ایران در فشارهای مختلف

شرکت جریان کارا هدف علاوه بر ارائه مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بلوئر روتز و الکتروموتور مورد نظر برای تولید فشار و جریان مطلوب، پروسه کامل کوپلینگ بلوئر‌های گریتک تایوان را بصورت رایگان در کارگاه شاسی و کوپل خود انجام می‌دهد.

کوپل رایگان الکتروموتور و بلوئر روتز گریتک در شرکت جریان کارا
کوپل رایگان الکتروموتور و بلوئر روتز گریتک در شرکت جریان کارا

همچنین روتز بلوئر گریتک  ATEX یا ضد انفجار بوده و در صورت کوپل با الکتروموتور ضد انفجار، توانایی کار در محیط‌های قابل اشتعال را دارا می‌باشد.

شرکت جریان کارا وارد کننده بلوئر‌های سه لوب گریتک عملکرد کلیه این دستگاه‌ها را در صورت نصب توسط نصاب‌های  شرکت، یکسال گارانتی می‌نماید و همچنین این شرکت بعضی لوازم یدکی پرمصرف این نوع روتز بلوئر را موجود نموده است.

بلوئر‌های سه لوب گریتک مجهز به سیستم صدا خفه کن برای کاهش نویز پیرامونی بوده و لرزش آنها حین کار زیر حد استاندارد اینگونه وسایل می‌باشد. از این رو برای استفاده در هتل‌ها، بیمارستان‌ها، دفاتر اداری، مدارس و منازل مسکونی بسیار مناسب می‌باشد. راندمان عملکردی نسبتا بالا و نیاز کم به انجام تعمیرات دوره‌ای از مشخصات بارز بلوئر‌های سه لوب گریتک تایوان می‌باشد.

شرکت گریتک Greatech از سال 1992 شروع به تولید انبوه بلوئر سه لوب روتز در تایوان نمود و در عرض چند سال به یکی از سازنده‌های مطرح این نوع دستگاه‌ها در آسیا بدل گشت. در سال 2007 شرکت گریتک Greatech تایوان موفق به دریافت مجوز کلیه محصولات خود به داخل مرزهای اتحادیه اروپا گشت.

دریافت کاتالوگ: