بلوئر ساید چنل رونتای

بلوئر ساید چنل رونتای

بلوئر ساید چنل های وکیوم و کمپرسور رونتای  Rontai

دفتر بازرگانی شرکت جریان کارا هدف در تایوان با همکاری سرمایه‌گزاران مالی در بازار ایران بلوئرهای ساید چنل رونتای Rontai را از سال‌ها پیش (در قالب اشخاص حقیقی) بصورت گسترده به بازار ایران وارد نموده و پس از تاسیس شرکت جریان کارا هدف نیز این همکاری بصورت پربارتر در حال انجام است.

شرکت رونتای RONTAI  از سال 1998 بصورت انبوه تولیدات بلوئر‌های ساید چنل را آغاز و وارات این محصول به ایران بعد از اطمینان از عملکرد مناسب و طی مراحل استاندارد از سال 2004 آغاز شد. اکنون بلوئر رونتای تایوان جای خود را در صنایع مربوطه باز کرده و تبدیل به نامی آشنا در بازار ایران شده است.

بلوئر ساید چنل رونتای RONTAI دارای گواهینامه‌های استاندارد ANSI/AMCA210-85 آمریکا می‌باشد. بلوئر رونتای دارای حد اقل نویز بوده و با بازدهی بالا دارای IP54  هستند.

مکانیزم عملکردی بلوئر رونتای یا پمپ هوا مشابه دیگر بلوئر‌ها بوده و به این صورت می‌باشد که با چرخش پروانه ساید چنل، هوا بین پره‌ها در مسیر شعاعی شتاب گرفته و هوا نیروی بوجود آمده را به پروانه منتقل کرده و این عمل باعث اختلاف فشار درگاز شده و طی حرکت مارپیچی هوا با چرخش پروانه و تکرار این عمل باعث افزایش فشار گاز تا خروجی هوزینگ بلوئر رونتای می‌شود.

بلوئر ساید چنل رونتای RONTAI بدلیل طراحی خاص آن در قرارگیری بیرینگ در محیط بیرونی و تبادل حرارتی ایجاد شده در آن به محیط اطراف همچنین روغنکاری راحت باعث تعمیر نگهداری راحت در آنها شده است. مطلب دیگر در بلوئر رونتای نصب آسان در آنها می‌باشد که قابلیت اتصال بصورت عمودی و یا افقی را امکان پذیر نموده این ساید چنل‌ها همچنین مجهز به جذب‌کننده لرزش می‌باشند.

جنس بدنه و پروانه‌های ساید چنل رونتای از آلیاژهای آلومنیوم بوده که هم باعث سبکی و هم از لحاظ اتلاف حرارت مناسب هستند. کمپرسور ساید چنل و وکیوم ساید چنل شرکت رونتای تایوان بصورت حلقه بسته می‌باشند و به این معناست که که فلنج الکتروموتور به بدنه ساید چنل متصل بوده و پروانه بلوئر با امتداد شفت اکتروموتور کوپل می‌باشد و بدیهی است که از جهت دینامیکی موتور و ساید چنل بالانس می‌باشند. علی‌رغم این شکل‌بندی شفت بلوئر رونتای بصورت چند لایه بوده که باعث سیل مناسب آن بین سیم پیچ‌های موتور و بدنه آن شده است.

شرکت جریان کارا وارد کننده بلوئر رونتای از تایوان
شرکت جریان کارا وارد کننده بلوئر رونتای از تایوان

 

بلوئر رونتای  RONTAI که به ایران وارد می‌شوند از سری RT  بوده که در زیر مشخصات عملکردی آنها آورده شده است. این سری از ساید چنل رونتای قابلیت کاربرد بعنوان مکنده و دمنده را تنها با تغییر ورودی و خروجی دارا می‌باشند و بصورت کوپل شده با الکتروموتور سه فاز دارای مشخصات زیر می‌باشند.

در مورد مدل بلوئر رونتای اگر بعد از کلمه RT چهار عدد آورده شود بلوئر یک پروانه است، مانند بلوئر رونتای سری RT-8086 و اگر بعد از RT  در مدل ساید چنل رونتای دارای پنج عدد باشد مانند RT-83130  بلوئر رونتای دو پروانه یا دو استیج می‌باشند.

نصب و راه‌اندازی و تعمیرات ساید چنل‌های رونتای RONTAI:

شرکت جریان کارا هدف در زمینه نصب ساید چنل رونتای دارای پرسنل فنی مجرب بوده و در صورت اعزام نماینده رسمی شرکت جهت نصب و راه‌اندازی بلوئر رونتای در نقاط مختلف ایران، گارانتی کارکرد 6 الی 12 ماهه بلوئر رونتای RONTAI ارائه می‌گردد.

همچنین در زمینه تعمیر ساید چنل تیم تعمیراتی شرکت جریان کارا هدف پس از بررسی  و بازبینی ساید چنل عامل بروز آسیب و نحوه برطرف نمودن آن را اعلام می‌نمایند.

 متعلقات کامل بلوئر رونتای RONTAI شامل فیلتر‌های کارتریجی بلوئر، فیلترهای خطی برای مکش، شیر‌های یکطرفه، شیرهای فشار شکن ساید چنل، شیر وکیوم برای خط مکنده، گیج‌های فشار و کیج وکیوم ساید چنل موجود و بصورت تعداد دارای تخفیف مناسب برای همکاران می‌باشد.

اطلاعات تکنیکی بلوئر ساید چنل رونتای در حالت دمنده
اطلاعات تکنیکی بلوئر ساید چنل رونتای در حالت دمنده

شرکت جریان کارا هدف وارد کننده رسمی بلوئر Rontai سری RT از تایوان بوده و همچنین جهت انتخاب ساید چنل رونتای بهینه، کارشناسان شرکت بصورت رایگان آماده انجام مشاوره جهت محاسبات فنی می‌باشند.

شرکت جریان کارا آماده ارسال لیست قیمت انواع بلوئر رونتای Rontai موجود خود برای شرکت‌ها و سایر توزیع‌کنندگان در شهرستان‌ها با احتساب درصد تخفیف مناسب می‌باشد.

دریافت کاتالوگ: