پمپ هیدرولیک رکسروت

بوش رکسروت Bosch Rexroth

Bosch Rexroth

از مطرح‌ترین تولیدکننده‌های محصولات هیدرولیکی و انواع پمپ هیدرولیک در سطح جهانی که دارای وسیع‌ترین رنج اقلام هیدرولیکی نیز می‌باشد گروه مهندسی صنعتی بوش رکسروت Bosch Rexroth می‌باشد. هرچند شرکت صنعتی بوش رکسروت Bosch Rexroth  در شاخه‌های دیگر صنعتی نیز فعالیت عمده می‌نماید و از این حیث نیز کاملا در سطح بین‌المللی ممتاز می‌باشد و رقم فروش محصولات آن تنها در سال 2008 میلادی  8.3 billion  دلار بوده اما بنا به اعلان سایت رسمی شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth زمینه فعالیت هیدرولیکی و پمپ‌های هیدرولیکی شاخه کلیدی کمپانی بوش رکسروت Bosch Rexroth  بوده و این به معنای اهمیت فوق‌العاده صنعت هیدرولیک در بین دیگر تکنولوژی‌ها می‌باشد.

به دلیل کیفیت بالا و تنوع کاربردی در صنایع و کارخانجات داخلی پمپ هیدرولیک بوش رکسروت در مدارهای هیدرولیکی گوناگون به وفور یافت و استفاده می‌شود.

شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth در سال 2001 میلادی از ادغام دو شرکت بزرگ و قدیمی مانسمان رکسروت Mannesmann Rexroth و بوش Bosch  بوجود آمد و مقر اصلی آن در آلمان می‌باشد.

اکنون محصولات و پمپ‌های هیدرولیک برندهایی نظیر هیدروماتیک Brueninghaus Hydromatik، ایندرامات Indramat، لوهمان Lohmann در زمینه هیدرولیک توسط شرکت بوش رکسروت پوشش داده شده و به طور کامل معادل کدینگ پمپ هیدرولیک بوش رکسروت می‌باشند.

شرکت جریان کارا  انواع کدهای پرمصرف پمپ هیدرولیک رکسروت را بصورت نو انبار نموده و نیازمندی‌های خود را از نمایندگی اصلی شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth واقع در شهر لوهر ایالت باواریا آلمان تامین می‌نماید.

جهت  رفتن  به  بخش  انواع پمپ هیدرولیک رکسروت پیستونی و  اطلاع از موجودیهای آن اینجا را کلیک نمایید.