(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

واردات پمپ پیستونی بوش رکسروت فولاد گستر از نمایندگی رکسروت

شرکت فولادگستر آتیه سپاهان در زمينه بازيافت و فرآوری قراضه فلزی فعال و بعنوان اولین مجموعه فرآوری قراضه آهنی در ایران و بزرگترین خط اتوماتیک فرآوری فلزات در خاورمیانه دارای دستگاه خردکن یا دستگاه شردر Shredder و دیگر تجهیزات وابسته یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های جهان بنام Metso Lindemann می‎باشد.

شرکت فولادگستر پیشرو در صنعت بازیافت فلزات با استفاده از دستگاه شردر Shredder آلمانی که دارای موتوری با قدرت 6000 اسب بخار و ظرفیت تولید 140-170 تن قراضه آهنی در ساعت است، با بهره‎گيری از این تکنولوژی بروز و سازگار با محیط زیست، گام بلندی در عرصه بازیافت و فرآوری فلزات در ایران و خاورمیانه نهاده است.

fga

شرکت فولادگستر پیشرو در صنعت بازیافت فلزات

 

با توجه به استقرار و عملیاتی بودن دستگاه شردر Shredder شرکت فولادگستر که ساخت کمپانی آلمانی Metso Lindemann است، اکثر قطعات و تجهیزات هیدرولیکی از جمله شیرهیدرولیک، شیر هیدرولیک پروپرشنال، شیر برقی هیدرولیک رکسروت و پمپ پیستونی بوش رکسروت و نیز هیدروموتور هاگلند Hägglunds ( از Jan 2011 زیر‌مجموعه بوش رکسروت قرار گرفته) مدار آن از برند بوش رکسروت BOSCH REXROTH و برخی دیگر تجهیزات وابسته مانند آکومولاتور هیداک، فیلتر هیدرولیک، شیر قطع کن و مانند اینها از برند شرکت هیداک Hydac آلمان بوده و شرکت Metso اکثر تجهیزات مورد نیاز خود را از نمایندگی رکسروت و نمایندگی هیداک آلمان انجام داده و برای مشتریان خود در سراسر جهان ارسال می‌نماید، اما بدلیل تحریم این امکان میسر نبوده است.

 از این رو درخواست خرید پمپ پیستونی بوش رکسروت آلمان با کد فنی A4VG250HD3D1، چندین کد متنوع مربوط به شیر برقی هیدرولیک رکسروت و نیز 3 مدل آکومولاتور هیداک Hydac به دفتر مرکزی ارسال گردید.

در بدو امر مدل‌های مربوط به آکومولاتور Hydac و شیر برقی هیدرولیک رکسروت که بطور پیوسته از از نمایندگی رکسروت وارد و در انبار شرکت موجود می‌گردد، به مشتری ارائه و بعد از تشریفات اداری مربوطه تحویل واحد بازرگانی شرکت فولاد گستر داده شد.  


shredder

دستگاه شردر Shredder ساخت Metso Lindemann شرکت فولاد گستر

باتوجه به اینکه استراتژی شرکت جریان کارا بر موجود نمودن کدهای پر‌مصرف شیر برقی هیدرولیک رکسروت، پمپ هیدرولیک، هیدروموتور، شیر پروپرشنال و شیر سروو هیدرولیک بوده و در این مورد نیز پمپ پیستونی بوش رکسروت حلقه  بسته مدل A4VG250 با شیر کنترل رکسروت الکترونیکی EP2D1 که اکثرا برای مصارف در کارخانجات سیمان و نیز صنایع نظامی کاربرد داشته، در انبار شرکت موجود بود و پمپ پیستونی بوش رکسروت کلوز لوپ مورد درخواست شرکت فولاد گستر بدلیل داشتن شیر کنترل هیدرولیکی HD3، همچنین وجود شارژ پمپ و نیز دارا بودن نوع خاصی از شیر برقی هیدرولیک رکسروت روی آن و دیگر جزئیات کد بندی، امکان تامین و معادل‌سازی از پمپ‌های موجود را از سوی کارشناسان شرکت جریان کارا نداشته و از این رو تنها راه واردات پمپ پیستونی بوش رکسروت مد نظر قرار گرفت.

بنابراین بعد ازتماس با دفتر بازرگانی آلمان شرکت واقع در کلن و هماهنگی تکمیلی با نمایندگی رکسروت در لوهر آلمان Lohr Germany، پیش فاکتوری با زمان تحویل 12 هفته به شرکت فولاد گستر داده شد که به‌دلیل قیمت و زمان تحویل مناسب سریعا مورد توافق قرار گرفت. بر این اساس و در جهت تقلیل نگرانی‌های دوجانبه اعم از مسائل مربوط به اصالت کالا، زمان تحویل و نیز انجام تعهدات مالی در واردات پمپ پیستونی بوش رکسروت، پیش فاکتور ارائه شده طی قراردادی دو طرفه تنظیم  و اجرایی گردید.

 A4VG250HD3D1

پمپ پیستونی بوش رکسروت وارداتی با کد A4VG250HD3D1

پس از انجام سفارش‌گذاری پمپ پیستونی بوش رکسروت حلقه بسته بر اساس کد مورد درخواست و دریافت پمپ هیدرولیک از نمایندگی رکسروت در آلمان و واردات با شگردهای تکنیکی خاص از جمله معرفی مصرف‌کننده نهایی در کشورهای همسایه و استفاده از پتانسیل‌های و قابلیت‌های دفتر بازرگانی شرکت در کلن آلمان جهت دور زدن تحریم‌ها، در زمان تعیین شده پمپ وارد و در محل کارخانه تحویل نمایندگان بازرگانی و فنی شرکت فولاد گستر گردید. با رویت پمپ هیدرولیک رکسروت وارداتی توسط نمایندگان شرکت فولادگستر صورتجلسه ای تنظیم و نمایندگان اصالت کالا و واردات در مدت زمان مقرر را مورد تایید قرار داده و با انجام دیگر مفاد تکمیلی، قرارداد به نحو احسن و با رضایت طرفین ختم گردید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin