(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

فروش و نصب پمپ هیدرولیک پیستونی شعاعی بوش BOSCH شرکت بوتان

شرکت بوتان در سال 1332 تاسیس و هم‌اکنون با‌تولید کامل مجموعه محصولات گرمایشی از قبیل رادیاتور، آبگرمکن، پکیج شوفاژ دیواری و لوازم جانبی وابسته و برخی تجهیزات سرمایشی، نقش پر رنگی در صنعت تهویه دارد. کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی کاوه واقع شده و محصولات آن به‌نقاط مختلف جهان صادر می‌شود./p>

 

butane company

کارخانه شرکت بوتان در شهرک صنعتی کاوه واقع شده

 

پمپ هیدرولیک شعاعی بوش BOSCH دستگاه تزریق دایکست FRECH آلمان شرکت بوتان دچار اختلال در عملکرد گشته و از اینرو بخش تدارکات این شرکت در‌صدد تهیه این مدل پمپ بوش بر‌آمده بودند.

پمپ پیستونی بوش یک پمپ فشار بالای رادیال با بازده بالا و نشتی داخلی بسیار کم نسبت به دیگر انواع پمپ هیدرولیک می‌باشد. پمپ بوش به‌دلیل ساختار و آرایش خاص پیستون‌ها در پوسته دارای نوسان بسیار ناچیز دبی در فشارهای مختلف و صدای عملکردی بسیار کم می‌باشد، از این رو پمپ پیستونی بوش هم به‌دلیل ساختار و هم به‌دلیل شرکت سازنده آلمانی آن دارای قابلیت اطمینان کاری بسیار بالایی می‌باشد. شرکت جریان کارا هدف پارت کاملی از انواع پمپ هیدرولیک شعاعی بوش را موجود‌نموده‌است.

 

FRECH

دستگاه تزریق دایکست FRECH

 

همچنین پمپ بوش BOSCH از جهت سایز و ابعاد با پمپ هیدرولیک پیستونی شعاعی موگ MOOG دارای مطابقت ساختاری بوده و در صورت موجود بودن، قابلیت تعویض بدون نیاز به تغییر فرمت نصب را دارا می‌باشند.

کد دهی پمپ هیدرولیک شعاعی بوش بر اساس مدل نامبر 0514700021 تقریبا پیچیده بوده و در آن به پیستونی شعاعی بودن پمپ بوش، جهت چرخش، حداکثر سرعت دورانی آن، نوع شافت و فلنج اتصال بر اساس استانداردهای شرکت آلمانی و ساختار پمپ پیستونی بوش در مدار ( حلقه باز یا بسته بودن آن) اشاره شده است. علاوه بر اطلاعات گفته شده مواردی نظیر حجم جابجایی پمپ هیدرولیک شعاعی بوش بر اساس سی سی، نوع هوزینگ و فلنج مکش و خط فشار، نوع سیال کاری آن، حداکثر فشار کاری و فشار لحظه ای، نوع شیر کنترل پمپ پیستونی بوش دبی متغیر و مشخصات متعلقات الحاقی آن نیز بطور کامل مشخص می‌گردد. هر چند پیدا کردن و شناسایی دقیق این موارد در کد‌دهی بر اساس عدد در کاتالوگ پمپ بوش BOSCH بر خلاف اسناد معمول سخت تر می باشد ولی معمولا در کاتالوگ کلی دستگاه کد دهی دیگری بر اساس حرف موجود است که شناسایی کامل پمپ هیدرولیک از آن راحتتر می‌باشد.

 

Remote pressure compensator

پمپ هیدرولیک شعاعی بوش BOSCHجهت نصب روی دستگاه دایکست

 

بر‌اساس مدل نامبر 0514700021 پمپ پیستونی بوش دارای دبی 63 سی سی و حداکثر فشار کاری 350 بار بوده همچنین این نوع پمپ بوش دارای شیر کنترلی Remote pressure compensator یا شیر‌کنترل جبران‌کننده فشار هیدرولیکی با خط پیلوت بوده که عملکردی همانند شیر کنترلی DRG در پمپ هیدرولیک دبی متغیر رکسروت داشته و در مدار دستگاه تزریق دایکست شرکت بوتان بطور مستغرق در روغن نصب می‌گردد.

به‌دلیل تجربه ناموفق شرکت بوتان در خرید پمپ هیدرولیک شعاعی بوش و عدم کارکرد موفق آن در خط، قرار بر راه‌اندازی و تنظیم نهایی پمپ بوش BOSCH بر روی دستگاه دایکست توسط متخصص هیدرولیک شرکت جریان کارا در محل کارخانه بوتان شد. این نگرانی به‌دلیل قدیمی بودن تایپ پمپ و ترس از کارکرده بودن آن و نیز عدم شناخت دقیق عملکرد شیر کنترل پمپ پیستونی بوش از سوی دیگر همکاران می‌باشد.

با این وجود به‌دلیل موجود بودن مدل مورد نظر پمپ بوش طی کد مورد درخواست و بازدید تیم فنی شرکت بوتان از پمپ پیستونی بوش در محل کارخانه، نو بودن پمپ بوش محرز و با نصب روی دستگاه تزریق دایکست، فشار درجای پمپ و فشار نهایی پمپ هیدرولیک شعاعی بوش بر اساس درخواست کارفرما توسط متخصص فنی شرکت جریان کارا تنظیم و دستگاه در مدار تولید قرار گرفت.

 

Butane certificate

با عملکرد کامل دستگاه دایکست و کنترل تمامی فرمان‌های عملکردی آن طی پروسه تولید قطعات، کارکرد درست و بی‌نقص پمپ پیستونی بوش مورد تأیید سرپرست کارگاه شرکت بوتان قرار گرفت و پروژه نصب و راه‌اندازی پمپ هیدرولیک شعاعی بوش با موفقیت توسط تیم راه‌اندازی شرکت جریان کارا به انجام رسید.

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin