(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

معادل‌سازی پمپ هیدرولیک بوخر شرکت تکدانه

 

پروژه معادل‌سازی پمپ هیدرولیک بوخر 3 طبقه دستگاه پرس آبمیوه شرکت تکدانه با پمپ هیدرولیک ویت سه طبقه با لیتراژ و فشار یکسان

 

شرکت کشت و صنعت تکدانه بزرگترین تولید‌کننده آبمیوه در ایران با ماشین‌آلات مدرن و پیشرفته صنعتی، یکی از برندهای معتبر در‌زمینه تولید انواع آبمیوه در خاورمیانه، ژاپن، اروپا و امریکا بوده که در سال 62 هجری شمسی در میان مزارع و باغات میوه شهرستان مرند استان آذربایجان شرقی تاسیس شد.

 

 

takdaneh juice

شرکت کشت و صنعت تکدانه بزرگترین تولید‌کننده آبمیوه در ایران

 

دستگاه پرس آبمیوه بوخر BUCHER شرکت تکدانه از نوع HPX5000 بوده که مدار هیدرولیک آن دارای یک پمپ هیدرولیک بوخر سه‌طبقه ماه ستاره مدل QT با لیتراژهای مختلف و فشارهای 160 بار در طبقه اول پمپ هیدرولیک دنده ای بوخر، 210 بار در طبقه دو پمپ هیدرولیک و 320 بار در طبقه سوم پمپ هیدرولیک ترونینگر بوخر TRUNINGER BUCHER بود که به گفته کارشناسان شرکت تکدانه، پمپ هیدرولیک بوخر 3 طبقه در همین طبقه دچار مشکل شده به‌دلیل عدم تولید فشار، دستگاه پرس آبمیوه دچار مشکل عملکردی شده بود.

 

bucher

پمپ هیدرولیک بوخر سه طبقه دنده ای

با‌توجه به ساختار خاص پمپ هیدرولیک بوخر BUCHER چندطبقه و دشواری و مخاطرات جایگزینی طبقات آسیب‌دیده پمپ هیدرولیک ترونینگر بوخر با پمپ هیدرولیک بوخر نو کارشناسان شرکت جریان کارا پیشنهاد معادل نمودن پمپ هیدرولیک بوخر با پمپ هیدرولیک ویت سه طبقه دقیقا با لیتراژها و فشار یکسان را با این مزیت عمده که در صورت خراب شدن هر یک از طبقات پمپ هیدرولیک ویت VOITH امکان جایگزینی طبقه معیوب با پمپ هیدرولیک ویت سالم وجود داشته باشد، را به شرکت تکدانه ارائه نمودند.

نمایندگان شرکت تکدانه بعد از دریافت پیشنهاد فنی شرکت جریان کارا مبنی بر جایگزینی پمپ هیدرولیک بوخر با پمپ هیدرولیک ویت با حداقل تغیرات نسبت به دیگر پمپ‌های هیدرولیک بدلیل نزدیکی ابعاد پمپ هیدرولیک ترونینگر بوخر با پمپ هیدرولیک ویت و نیز بررسی تغیرات لازم مربوط به سیستم لوله‌کشی، کوپلینگ و نافی با این پیشنهاد موافقت نمودند.

بر این اساس پمپ هیدرولیک ویت VOITH سه طبقه بر اساس لیتراژ و  فشار پمپ هیدرولیک بوخر در کارگاه شرکت جریان کارا کوپل و به کارخانه تکدانه ارسال شد.

 

پمپ هیدرولیک ویت ماه ستاره سه طبقه معادل پمپ هیدرولیک سه طبقه بوخر

 

با توجه به وجود کارشناسان خبره هیدرولیک در شرکت تکدانه موارد و توصیه‌های لازم فنی در مورد نصب و راه‌اندازی معادل پمپ هیدرولیک ترونینگر بوخر یعنی پمپ هیدرولیک ویت سه‌طبقه روی دستگاه پرس اعم از طرز قرار گیری مکش پمپ، نحوه استارت و دیگر مسائل مهم مرتبط در راه‌اندازی پمپ هیدرولیک ویت، بصورت تلفنی توسط نماینده فنی ارشد شرکت با کارشناسان مربوطه انجام و پمپ هیدرولیک ویت طبقاتی بر روی دستگاه بوخر شرکت تکدانه نصب و بعد از راه‌اندازی نهایی، عملکرد استاندارد دستگاه پرس مورد تایید مسئولین شرکت کشت و صنعت تکدانه قرار گرفت.

در نهایت دستگاه پرس بوخر HPX5000 با پمپ هیدرولیک ویت سه طبقه با امکان جایگزینی بدون محدودیت طبقات آسیب دیده در مدار تولید کارخانه تکدانه قرار گرفت.

HPX5000

زیر بار رفتن پمپ هیدرولیک ویت سه طبقه معادل شده روی دستگاه پرس بوخر

 

HPX5000

راه اندازی نهایی پرس بوخر HPX5000 با پمپ هیدرولیک ویت سه طبقه

 

تیم فنی مهندسی شرکت جریان کارا در‌صورت عدم وجود پمپ طبق کد مورد درخواست مشتری با بررسی فشار و دبی پمپ و نیز عملکرد کاری و نحوه بسته شدن پمپ در مدار هیدرولیک و بررسی دیگر جوانب امر پیشنهادات راهگشا و مناسبی به کارفرمایان محترم ارائه و در این مسیر تا انتها و کارکرد استاندارد دستگاه مربوطه در کنار مشتری باقی می‌مانند.


محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin