(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

راه‌اندازی و تعمیر پمپ کارتریجی دنیسون پارکر شرکت ذوب آهن آسیا

كارخانه ذوب آهن آسیا در زمينی با مساحت 2 هكتار در شهرك صنعتی ايوانكی واقع شده است . این شرکت با فرآیند ذوب آهن قراضه و آهن اسفنجی در کوره‌های القائی و ریخته‌گری آن‌ها، دارای ظرفيت توليد سالانه 40 هزار تن است. شمش‌‎های فولادی به‌عنوان محصولات این شرکت خوراک اولیه بسیاری از کارخانه‌های نورد کشور می‌باشد.

 

RAFA Group

شرکت ذوب آهن آسیا مستغر در شهرک صنعتی ایوانکی

 

دستگاه Shear Press شرکت SITAL S.R.L کارخانه ذوب آسیا، وظیفه برش و خرد‌کردن آهن ضایعات و در‌نهایت پرس آن‌ها با ظرفیت بالای 20 تن را داراست و مدار هیدرولیک آن متشکل از کوپل یک پمپ پیستونی پارکر و یک پمپ کارتریجی دنیسون دوبل سری T6ED می‌باشد.

بنا بر عنوان مسئول فنی شرکت ذوب آسیا، به‌دلیل افت فشار محسوس در خط هیدرولیک و سر‌و‌صدای غیر‌متعارف پمپ کارتریجی دنیسون، اشکال در پمپ کارتریجی محرز و جهت بررسی و رفع عیب ناگزیر از خارج‌کردن پمپ هیدرولیک پره ای دنیسون از دستگاه مورد‌نظر شدند.

بعد از رایزنی‌های گسترده واحد بازرگانی شرکت ذوب آسیا در استعلام قیمت نو پمپ کارتریجی دنیسون دوبل سری T6ED و بررسی در مورد قیمت‌های کارتریج دنیسون 50 و 72 گالن، به‌دلیل موجودی منحصر به فرد شرکت جریان کارا در انواع کارتریج دنیسون پارکر بصورت نو- آکبند با سایزهای متنوع و نیز قیمت مناسب اعلام شده دو کارتریج دنیسون از سوی واحد بازرگانی، ارسال پمپ هیدرولیک پره‌ای دنیسون دوبل به کارگاه تعمیر و تست شرکت جریان کارا، جهت تعویض دو کارتریج دنیسون 50 و 72 گالن مورد موافقت قرار گرفت.

در بررسی پمپ کارتریجی دنیسون DENISON تایپ T6ED072050 در کارگاه شرکت جریان کارا، دو کارتریج دنیسون 50 و 72 گالن به‌دقت مورد ملاحظه و بازبینی کارشناسان فنی قرار گرفت. بر‌اساس گزارش فنی تیم تعمیراتی شرکت، تعویض کارتریج دنیسون 72 گالنی و نیز تعویض سیل پمپ هیدرولیک پره‌ای دنیسون مورد‌تایید قرار گرفت. همچنین در مورد کارتریج 50 گالنی طبقه دوم پمپ کارتریجی دنیسون، بر اساس وضعیت اجزای آن و بر مبنی کارکرد آن در فشار 180 بار، با توجه به‌شناخت تکنیکی و تخصصی کارشناسان شرکت جریان کارا در سرویس و تعمیر انواع کارتریج پمپ هیدرولیک، قرار بر لپینگ رینگ کارتریج دنیسون طبقه دوم و طی دیگر مراحل فنی در کارتریج جهت کارکرد بی‌نقص تا فشار مذکور شد، که این مساله افزون بر پیچیدگی‌های فنی دارای بار مسئولیتی برای شرکت جریان کارا می‌باشد، اما به‌دلیل اطمینان از تیم فنی، قبول این مورد سبب کاهش هزینه‌های قابل توجه در تعمیر پمپ کارتریجی دنیسون شرکت ذوب آهن آسیا شد.

 

Denison Pump

پمپ پیستونی پارکر PV360 کوپل شده به پمپ کارتریجی دنیسون دوبل سری T6ED

 

با تکمیل تعمیر پمپ کارتریجی دنیسون و تعویض کارتریج دنیسون 72 گالنی و تعمیر کارتریج 50 گالنی و طی دیگر مراحل فنی، پمپ بعد از تست هیدرولیکی روی دستگاه، توسط کارشناسان فنی شرکت جریان کارا روی دستگاه Shear Press راه‌اندازی و پمپ کارتریجی دنیسون در سیکل کاری تمامی فرمان‌های عملکردی خود را به‌درستی انجام داده و با کارکرد مطلوب، فشار به‌حد مورد نظر رسید. با توجه به فشار سیکل‌کاری و برنامه تولید شرکت ذوب آسیا پروسه تعمیر و نصب پمپ کارتریجی دنیسون در کمترین زمان ممکن توسط متخصصین هیدرولیکی شرکت جریان کارا با موفقیت انجام و این روند مورد قدر‌دانی مسئولین شرکت ذوب آسیا قرار گرفت.

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin