(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

کوال COVAL

کوال COVAL 

شرکت کوال فرانسه از مجموعه‌های بین المللی توانمند و پیشرو در تولید محصولات مرتبط با تجهیزات وکیوم و خلاء می‌باشد. شرکت کوال از سال 1986 میلادی علاوه بر تولید انواع قاپک وکیوم، ساکشن کاپ، شیر ونتوری، فیلتر وکیوم، پمپ وکیوم، شیر وکیوم، انواع گریپر و سوئیچ وکیوم یک مشاوره متخصص در طراحی سیستم‌های اتوماسیون خلاء می‌باشد.

مجموعه صنعتی کوال بر این باورست که با ارائه انواع راه‌حل‌های معقول، کارا و اقتصادی مشکلات روزمره صنعتکاران و مشتریان را مرتفع و با تعهد و تلاش درون سازمانی کارایی و بهره‌وری خود را بطور چشمگیر افزایش دهد، که این مساله سبب تحقق اهداف اصلی شرکت یعنی اعتماد و راضی بودن مشتری می‌گردد.

مقصود شرکت کوال COVAL ارائه راه‌حل‌های خلاق و تولید محصولات منحصر‌به‌فرد از لحاظ سودآوری، بهره وری، کیفیت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست به مشتریان و کاربران در صنایع مربوط به تجهیزات خلاء و وکیوم می‌باشد. با طی این مسیر شرکت کوال به مدیر تجهیزات صنایع مربوط به وکیوم در سراسر جهان بدل گشته است.

coval

کوال عرضه کننده تجهیزات وکیوم

 

شرکت جریان کارا هدف بعنوان عاملیت فروش محصولات کوال فرانسه در زمینه فروش انواع قاپک یا ساکشن کاپ، پمپ وکیوم، شیر ونتوری، شیر وکیوم، گیج وکیوم، وکیوم سوئیچ، رگولاتور وکیوم، گریپر و تجهیزات وابسته آماده همکاری با کارخانجات و شرکت‌های صنعتی می‌باشد.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin