(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

نورگرن هریون

 

با حدود 80 سال تجربه صنعتی برند انگلیسی نورگرن IMI Norgren رنج وسیعی از محصولات با کیفیت پنوماتیکی و کنترل سیالات نظیر عملگر و جک نورگرن، واحد مراقبت نورگرن، رگولاتور نورگرن، روغن زن نورگرن، پرشر سوئیچ نورگرن، شیرپنوماتیک نورگرن و فیتینگ نورگرن را در جهان عرضه و هم اکنون با ادغام و ساپورت برند هریون Herion که شامل انواع شیر پنوماتیکی هریون و پرشر سوئیچ هریون و جک هریون می‌شود، نمایندگی نورگرن هریون Norgren Herion به قدرتمند‌ترین برند عرضه محصولات پنوماتیکی در صنعت تبدیل شده است.

 

norgren

 

شرکت جریان کارا هدف رنج متنوعی از شیر‌آلات پنوماتیکی نورگرن هریون، رگلاتور نورگرن، پرشر سوئیچ نورگرن را موجود و جهت تامین دیگر محصولات مورد‌نیاز در کمترین زمان ممکن از نمایندگی نورگرن Norgren بنام Power Pnömatik واقع در استانبول ترکیه که بصورت رسمی (درج در وب سایت رسمی شرکت نورگرن) نماینده نورگرن می‌باشد، اقدام به واردات می‌نماید.

 

povver

Necatibey Cad. No: 44/2
Karaköy-İstanbul /TÜRKİYE

شاخه پنوماتیک شرکت جریان کارا رنج کاملی از انواع شیر پنوماتیکی نورگرن، پرشر سوئیچ نورگرن هریون، رگولاتور نورگرن و انواع جک نورگرن را موجود و آماده ارسال به کارخانجات و تولید کننده‌های محترم با مناسب ترین قیمت می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت انواع رگولاتور نورگرن، شیر‌آلات نورگرن و دیگر محصولات نورگرن هریون و نیز مشاوره‌های فنی با کارشناسان شرکت‌جریان‌کارا هدف تماس حاصل نمایید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin