(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

نمایندگی آسکو ASCO

 

نمایندگی آسکو ASCO شیر پنوماتیک آسکو

 

شرکت آسکو ASCO در سال 1888 تاسیس و در ابتدا سازنده محصولاتی از قبیل کمپرسور، کنترل کننده ژنراتور، بالابر بعنوان نمایندگی آسکو برای این سری محصولات در سرتاسر اروپا بوده است. مهندسین شرکت آسکو از ابتدا با به‌کار بردن ابداعاتی در حوزه تجهیزات کنترل سیالات به ساخت و طراحی انواع شیر برقی یا سلونوئید ولو ورود کرده و به‌نوعی شیر برقی‌های متنوع کنونی در حوزه سیالات، مرهون متخصصین نمایندگی آسکو می‌باشند. میراث نوآوری شرکت آسکو ASCO منجر به تولید محصولات گسترده ای در بخش سیالات گازی از جمله شیر پنوماتیک آسکو شد که از شیرهای دو حالته on/off تا کل سیستم‌های کنترل جریان طراحی شده امروزی را شامل می‌شود.

شرکت آسکو ASCO به‎تدریج با گسترش روز به روز و ساخت محصولاتی مانند شیرهای تحریک با هوا، انواع شیر پنوماتیک آسکو، سوئیچ‌های فشار و دما برای تأمین نیاز روزافزون صنایع مختلف اروپا کم‌کم به‌عنوان نمایندگی آسکو در حوزه پنوماتیک معرفی شد.

در سال 1985 شرکت آمریکایی امرسون Emerson که یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های صنعتی جهان به‌شمار می‌آید، با در اختیار گرفتن سهام و نمایندگی آسکو ASCO باعث توسعه منحصر به‌فرد کیفی و کمی محصولات تولیدی این شرکت شد. در ادامه این الحاقات و در دهه اخیر، شرکت امرسون با خرید شرکت جوکوماتیک Joucomatic، که اکنون از شرکت‌های پیشرو ارائه‌دهنده شیر پنوماتیک آسکو در اروپاست و اضافه نمودن آن به خانواده نمایندگی آسکو، باعث تبدیل شدن به قطب بی‌رقیب صنعتی و ارائه محصولات با برند آسکو جوکوماتیک شد.

 

asco joucomatic

محصولات آسکو در ایران با برند آسکو جوکوماتیک هم شناخته می‌شود

 

در سال 2008 میلادی، شرکت امرسون به نمایندگی آسکو با ادغام کمپانی نوماتیک Numatics، که از شرکت‌های پیشرو در ساخت تجهیزات پنوماتیکی و کنترل حرکت در آمریکای شمالیست، سبب ایجاد یک صنعت یکپارچه ارائه‌دهنده راه حل‌های جامع کنترل جریان و پنوماتیک وتولید کننده مدل‌های متنوع شیر پنوماتیک آسکو برای طیف گسترده‌ای از برنامه‌های متمرکز بر صنعت شده و تحولی شگرف در این حوزه به‌وجود‌آورد. 

از سال 2016 شرکت‌های امرسون به‌عنوان نمایندگی آسکو و نوماتیک، تحت نام تجاری شرکت آسکو ASCO متحد و زمینه تولید محصولات صنعتی پیشرو و به‌روز را فراهم نمودند.

 

شرکت آسکو ASCO در زمینه انواع شیر‌آلات و فن‌آوری سیستمی آنها مدعی رهبری در صنعت است. شرکت امرسون به نمایندگی آسکو در طراحی و ساخت محصولات با کیفیت کنترل‌کننده سیالات مانند شیرآلات برقی موسوم به Red Hat، شیرهای مینیاتوری، شیر پنوماتیک آسکو، محصولات و تجهیزات نفت و سوخت گاز در سراسر جهان پیشرو است. محصولات آسکو برای کنترل جریان هوا، گاز، آب، نفت و بخار طراحی شده اند. 

شرکت جریان کارا به‌واسطه برخورداری از امکان واردات گسترده محصولات هیدرولیک و پنوماتیک و نظر به نیاز صنایع داخل در زمینه برند آسکو، سرمایه‌گزاری ارزی مناسبی انجام داده و از سال نود و چهار واردات این برند را رسما برای بازار داخل شروع کرده است. این شرکت به‌عنوان نمایندگی آسکو پیگیر مداوم واردات برای نیازهای کاربردی مشتریان خود با بهترین قیمت از جهت اقتصادی بوده و محصولات شرکت آسکو ASCO در حوزه تجهیزات پنوماتیک شامل شیر پنوماتیک آسکو، واحد مراقبت، انواع شیرها و غیره را در استوک انبار خود موجود می‌نماید.

 

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin