(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

شیر کنترل جهت پنوماتیک متال ورک سری 70

 شیرهای کنترل جهت پنوماتیک متال ورک سری

METAL WORK VALVES SERIES 70

این نوع از شیرهای پنوماتیک کنترل جهت متال ورک METAL WORK که سری 70 نامیده می‌شوند در سه سایز اتصال 1/2، 1/4 و 1/8 اینچ یا 5 ، 7.5 و 15 میلیمتر وبصورت 3/2 ، 5/2 و 5/3 تولید و با چهار عملگر متفاوت مکانیکی، پنوماتیکی، دستی، برقی یا سلونوئیدی با کد‌دهی بر همین اساس موجود می‌باشد. این سری از شیرهای پنوماتیک کنترل جهت متال ورک در کاربردهای وسیعی اعم از زیر شیری، روی سیلندر، در خط و پایه منیفولد قابلیت عملکرد را دارند. گستره فشاری این سری از شیرهای کنترل جهت متال ورک از حات وکیوم تا 10 بار می‌باشد. محدوده دبی جریان هوا در حالت طبیعی برای این سری از شیرهای متال ورک بین 400 تا 4600 لیتر بر دقیقه می‌باشد. جریان هوا باید بصورت فیلتر شده و بدون روغن‌زن باشد و درصورت وجود روغن‌زن در مدار پنوماتیکی این کار باید بصورت پیوسته صورت گیرد. جنس بدنه شیرهای سری 70 متال ورک از آلومنیوم و اسپول آنها از نیکل می‌باشد.

بدنه شیرهای پنوماتیکی سری 70 متال ورک METAL WORK بسته به نوع سیستم تحریک که بر روی آن قرار می‌گیرد به چهار دسته تقسیم می‌شوند.

سری MAV شیرهای کنترل جهت متال ورک بصورت تحریک دستی بوده در 3 سایز موجود می‌باشد.

 

شیر کنترل جهت MAV سری 70 متال ورک

شیر کنترل جهت MAV سری 70 متال ورک

سری MEV متال ورک بصورت تحریک مکانیکی بوده و تنها در سایز 1/8 اینچ تولید می‌گردد.

 

شیر کنترل جهت MEV سری 70 متال ورک

شیر کنترل جهت MEV سری 70 متال ورک

 

سری PNV متال ورک نشان دهنده شیرهای سری 70 با تحریک خط پنوماتیک می‌باشد. این شیر در 3 سایز تولید شده و بصورت‌های نرمالی بسته، نرمالی باز، وسط بسته و ... مو جود می‌باشد.

شیر کنترل جهتPNV  سری 70 متال ورک

شیر کنترل جهت PNV سری 70 متال ورک

 

سری SOV متال ورک دارای محرک برقی یا سلونوئیدی می باشد و با بوبین DC و AC 24 ولت، AC 110 و 220 ولت تحریک می‌شود.

شیر کنترل جهت SOV سری 70 متال ورک

شیر کنترل جهت SOV سری 70 متال ورک

 

برای دریافت دیگر اطلاعات ریز فنی و کد‌بندی‌های مربوط به شیرهای متال ورک علاوه بر دانلود کاتالوگ متال ورک می‌توانید با مهندسین فنی بخش فروش شرکت جریان کارا تماس برقرار نمایید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin