(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

شیر ماژولی ماخ متال ورک

شیر ماژولی ماخ متال ورک

شیرهای پنوماتیک مینیاتوری کنترل جهت ماخ شرکت متال ورک METAL WORK یا شیرهای ماژولی ماخ بدلیل حداقل اشغال فضا و راندمان بالا برای کاربردهای اتوماسیون صنعتی ایده آل بوده و بصورت خطی و یا روی پنل قابلیت نصب دارند. اساس ساختار طراحی شیرهای ماژولی سری ماخ بصورتیست که قابلیت کاری در محیط های سخت و نامناسب را با قابلیت پاسخگویی وسیع به مدار پنوماتیک داشته باشد. این شیرهای ماژولی ماخ متال ورک با داشتن سیم‌کشی داخلی دارای آب‌بندهای داخلی از جنس FKM/FPM که برای انواع روغن‌های مورد استفاده در مدارات پنوماتیکی قابل کاربرد می‌باشد.

شیرهای مینی ماخ متال ورک دارای کوپلینگ اتصال M5 بوده و کاربر قادر به انتخاب نوع و سایز فیتینگ می‌باشد. شیر پنوماتیک مینی ماخ متال ورک بفرم 3/2 یا 5/2 و 5/3 با مینی سلونوئید برقی MSV تولید می‌شود.

Valves-mini-MACH

شیر کنترل جهت مینی ماخ متال ورک

 


شیر ماخ 11 متال ورک بصورت تو راهی با کانکشن رزوه ای M7 بصورت 2/5 و 5/3 ساخته شده و با تحریک پنوماتیکی کد MPV و با سلونوئید برقی 24 ولت کد MSV می‌پذیرند. ابعاد کامپکت و عملکرد عالی استفاده مطمئن آنها را در سیستم‌های اتوماسیون پنوماتیکی را سبب گشته است.

MACH 11 VALVES

شیر کنترل جهت ماخ 11 متال ورک

 

شیر ماخ 16 متال ورک در سایز 1/8 اینچ در نوع 5/2 و 5/3 با تحریک‌های برقی و بادی موجود بوده و به واسطه ابعاد کوچک و عملکرد مناسب استفاده در سیستم های پنوماتیک حساس صنعتی را قادر می‌باشد. این شیر پنوماتیک مینیاتوری متال ورک که بر روی منیفولد نصب شده در فشار 6 بار دبی 750 لیتر استاندارد بر دقیقه را عبور می‌دهد.

MACH 16 VALVES

شیر مینیاتوری ماخ 16 متال ورک

 

شیرهای ماژولی مولتی ماخ متال ورک تنها یک شیر پنوماتیکی نبوده و بعنوان یک پخش‌کننده الکترو پنوماتیک یکپارچه کاپمکت به منبع قدرت متصل شده و هوا را با فشار و دبی مناسب به عملگرها انتقال می‌دهد.

تمام کانکشن‌های پنوماتیکی در یک سمت شیر با فیتینگ‌های روی کار قرار داشته و از یک تا 24 شیر می‌توانند در آن قرار گیرند.نوع دیگر شیرهای مولتی ماخ شیرهای مولتی ماخ HDM متالورک هستند که بدلیل درجه بالای مراقبت IP65 در مقابل عوامل بیرونی، برای کاربردهای صنعتی سنگین استفاده می‌شوند.

در شیرهای MULTIMACH HDM متال ورک هر شیر به مثابه یک لرزش گیر و فیلتر در مقابل آلودگی عمل می‌نماید. شیرهای مازولی مولتی ماخ اچ دی ام متال ورک بدلیل طراحی بدنه مناسب در برابر شست و شو های دوره ای مقاوم می‌باشند. تعمیر و نگهداری و سرویس‌های مهندسی راحت از خصوصیات این شیرهای پنوماتیکی می‌باشد.

HDM HEAVY DUTY MULTIMACH

شیر مولتی ماخ HDM متال ورک

مشخصات فنی انواع شیر‌های سری ماخ متال ورک به همراه متعلقات قابل استفاده هر کدام از شیرها در کاتالوگ متال ورک مربوطه قابل دانلود می‌باشد.

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin