(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

راس کنترل

 

راس کنترل                                     

 ROSS Controls Company

راس کنترل ROSS Controls یک شرکت بین المللی سازنده محصولات پنوماتیکی، سیستم های کنترلی و ایمنی و انواع شیر پنوماتیک راس ROSS برای صنایع تحت توان سیالاتی است. از سال تاسیس شرکت پنوماتیک روس یعنی 1921 در میشیگان آمریکا تاکنون این شرکت در زمره قدرتمندترین لیدرهای صنعتی در زمینه تکنولوژی شیرهای پنوماتیکی بوده است.

تمرکز و هدف این کمپانی در تولید انواع شیر پنوماتیک راس ROSS، ادامه تولید بعنوان یک سازنده توانمند در صنایع کلیدیست که در آن فن‌آوری متناسب به مشتریان خواهان کیفیت ممتاز عرضه می‌شود.

شرکت راس برای محصولات خود که عمدتاٌ در ایران شامل انواع شیر پنوماتیک راس ROSS است دارای گواهینامه معتبر جهانی ISO 9001:2008 بوده و دفاتر اصلی فروش و نمایندگی رسمی راس ROSS شامل نمایندگی راس ایلات متحده، نمایندگی محصولات پنوماتیکی راس آلمان، نمایندگی روس فرانسه و نماینده راس ژاپن شده، هرچند شرکت راس کنترل دفاتر اختصاصی دیگری در انگلستان، برزیل، هند، چین و کانادا برای عرضه محصولات پنوماتیک و  شیر پنوماتیک راس ROSS در سطح جهان دارا می‌باشد.

ROSS

شرکت راس سازنده محصولات پنوماتیکی و سیستم‌های کنترلی وابسته


شرکت راس کنترل برای تکمیل چرخه عرضه مخصولات خود دارای یک شبکه جهانی با 145 عضو بعنوان توزیع کننده انواع شیر پنوماتیک راس ROSS بوده که قادر به پاسخ گویی سریع و کامل را به مشتریان خود می‌باشد.

محصولات شرکت راس کنترل علاوه بر انواع فیلتر رگولاتور و روغن زن و نیز مدله‌ای متنوع شیر‌های ضد انفجار مربوط به ایمنی سیستم در بخش شیر پنوماتیک راس ROSS شامل انواع شیر بلوکی و شیر پنوماتیک ایزو راس، شیر بین راهی راس ROSS، شیرهای دستی و مکانیکی راس کنترل، شیرهای کنترل جریان و انواع بلوک، منیفولد و پایه می‌شود. در این میان شرکت جریان کارا مابین انواع مدل‌های شیر پنوماتیک راس ROSS بر اساس نیاز کارخانجات تنها به موجود نمودن شیرهای بین راهی راس و بالخصوص شیرهای پاپتی راس کنترل سری 27 و 21 از نمایندگی راس ROSS پرداخته است.

شرکت جریان کارا هدف هم با اتکا به شبکه فروش شرکت راس در خاورمیانه انواع شیر پنوماتیک راس ROSS مصرفی کارخانجات فولاد و صنایع ذوب آهن را موجود و به مشتریان محترم عرضه می‌نماید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin