(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

بورکرت BURKERT

بورکرت Burkert:

 

شرکت بورکرت Bürkert در سال 1946 توسط کریستین بورکرت Christian Bürkert در آلمان تاسیس و با توسعه و تولید محصولات نوآورانه از قبیل گرم‌کن، کنترل کوره و سیستم‌های کنترل حرارتی و برخی از انواع شیر بورکرت یا شیر برقی بورکرت آغاز به کار کرد. این محصولات نیازهای مورد نظر زمان خود را برآورده می‌کردند، اما در طول سال‌ها شرکت بورکرت Burkert به طور فزآینده ای بر فن‌آوری انواع شیرهای صنعتی متمرکز شده و بتدریج به مرجع بین المللی برای انواع صنعتی شیر بورکرت یا شیر برقی بورکرت بدل و هم اکنون در سراسر جهان نمایندگی بورکرت عرضه کننده معتبرترین شیر آلات کنترلی سیلات می‌باشند.

کریستین بوركرت با ترکیبی از بینش، نوآوری و انرژی فراوانش موفق به ساختن سازمانی پیشرو در جهان درخصوص سیستم‌های كنترل سیالات و مخصوصا طیف  گسترده ای از شیر بورکرت یا شیر برقی بورکرت شد، كه هم اکنون از آمریکا تا اتحادیه اروپا و خاور دور نمایندگی بورکرت Burkert همه‌گونه شیر آلات صنعتی مجهز به سنسورهای پیشرفته را با بالاترین کیفیت و با استفاده از سیستم‌های توسعه یافته و تکنولوژی پیشرفته مدرن عرضه می‌نمایند.

burkert

بورکرت عرضه کننده شیرآلات صنعتی کنترل سیالات


موسس و نماینده اصلی بورکرت در سال 1971 زندگی خود را در یک سانحه هواپیمایی از دست داد و متاسفانه زنده نماند تا پیشرفت شرکتی را که خود پی ریزی کرده بود ببیند. با این حال، روح پیشگام در کارکنان تولیدی این شرکت تا کارشناسان فروش نمایندگی بورکرت دمیده شده و آنها بسیار فعالانه روز به روز مهارت، دانش و ایده‌های خود را برای حفظ موقعیت بورکرت به عنوان یک شرکت پیشرو مستقل بازار در زمینه تولید انواع شیر بورکرت یا شیر برقی بورکرت آشکارتر می‌سازند.

شرکت بورکرت Burkert با سابقه ای بیش از 70 سال و دارای شبکه فروش وسیع نمایندگی بورکرت در اقصی نقاط جهان بیشترین انرژی و زمان خود را به تحقیق و توسعه در مورد گستره متنوع شیر بورکرت یا شیر برقی بورکرت کنترلی مایعات و گازها و یا بطور کلی به سیستم‌های کنترل سیالات اختصاص داده است.  

این شرکت هم اکنون با داشتن مهندسان و تکنسین‌های مجرب و  آشنا به نیاز مشتریان در صنعت و نیز کارشناسان مجرب در نمایندگی بورکرت، برند  تجاری Bürkert را تبدیل به یکی از تولید‌کنندگان پیشرو در جهان در زمینه  سیستم‌های اندازه گیری و کنترل مایعات و گازها و در بازار ایران بالخصوص شیر بورکرت یا شیر برقی بورکرت کرده است.

تلاش شرکت بورکرت Burkert ایجاد یک سیستم قابل انعطاف و پویاست که با ارتباط مستقیم و آنلاین با مشتریان از طریق نمایندگی بورکرت در سراسر جهان برای تبادل تجربیات و بهینه‌سازی مستمر و مداوم فرآیندها در تمامی بخش‌ها تکامل رو به جلوی خود خود را اعتلا بخشد.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin