(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

بلوئر سه لوب روتز گریتک

Greatech

 

 

 

 

بلوئر های سه لوب گریتک تایوان:

روتز بلوئر های شرکت Greatech تایوان بدلیل داشتن مجوز ورود به اتحادیه اروپا مورد توجه شرکت جریان‌کارا برای واردات قرار گرفت. 7 مدل از بلوئرهای سه لوب گریتک تایوان بصورت عمده وارد بازار ایران گردیده که شامل رنج ظرفیتی مابین کوچکترین سایز آن یعنی G40 تا بزرگترین سایز وارد شده یعنی G150 می‌باشد.
همانطور که در جدول مشخصات عملکردی بلوئرهای سه لوب گریتک تایوان مشاهده می‌شود این بلوئر ها تا فشار 800 میلی بار توانایی تولید جریان را در محدوده 50 متر مکعب بر ساعت تا 1900متر مکعب بر ساعت دارا هستند. بسته به فشار و جریان مورد نظر از مدلهای مختلف روتز بلوئر گریتک، الکترو‌‌موتورهای متفاوتی از 0.75 کیلو وات تا 75 کیلو وات به آنها قابل کوپل هستند.

 

Table-of-Greatech
 مشخصات دبی بلوئر های سه لوب گریتک وارد شده در ایران در فشار های مختلف

 

شرکت جریان کارا هدف علاوه بر ارائه مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بلوئر روتز و الکترو موتور مورد نظر برای تولید فشار و جریان مطلوب، پروسه کامل کوپلینگ بلوئر های گریتک تایوان را بصورت رایگان در کارگاه شاسی و کوپل خود انجام می‌دهد.

 

three-lobes-blower-greatech

کوپل رایگان الکتروموتور و بلوئر روتز گریتک در شرکت جریان کارا

 

همچنین روتز بلوئر گریتک  ATEX یا ضد انفجار بوده و در صورت کوپل با الکترو موتور ضد انفجار، توانایی کار در محیط های قابل اشتعال را دارا می‌باشد.

شرکت جریان کارا وارد کننده بلوئر های سه لوب گریتک عملکرد کلیه این دستگاهها را در صورت نصب توسط نصاب های  شرکت، یکسال گارانتی می نماید و همچنین این شرکت بعضی لوازم یدکی پر مصرف این نوع روتز بلوئر را موجود نموده است.

بلوئر های سه لوب گریتک مجهز به سیستم صدا خفه کن برای کاهش نویز پیرامونی بوده و لرزش آنها حین کار زیر حد استاندارد اینگونه وسایل می باشد. از این رو برای استفاده در هتل ها، بیمارستانها، دفاتر اداری، مدارس و منازل مسکونی بسیار مناسب می باشد. راندمان عملکردی نسبتا بالا و نیاز کم به انجام تعمیرات دوره ای از مشخصات بارز بلوئر های سه لوب گریتک تایوان می‌باشد.

شرکت گریتک Greatech از سال 1992 شروع به تولید انبوه بلوئر سه لوب روتز در تایوان نمود و در عرض چند سال به یکی از سازنده های مطرح این نوع دستگاه‌ها در آسیا بدل گشت. در سال 2007 شرکت گریتک Greatech تایوان موفق به دریافت مجوز کلیه محصولات خود به داخل مرزهای اتحادیه اروپا گشت.

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin