(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

بلوئر سه لوب روتز

بلوئر روتز یا بلوئر سه لوب:

roots-blower

بلوئر سه لوب یا سه پره


بلوئر روتز یا بلوئر سه لوب روتز THREE LOBES ROOTS BLOWER که در حقیقیت نوعی از دمنده‌های جابجایی مثبت هستند که بصورت پیوسته مقدار ثابتی از گاز مکیده شده از بخش مکش را با فشار به سمت خروجی منتقل می‌کنند. در بلوئر سه لوب مقدار گاز جابجا شده در هر دور ثابت بوده و به شکل محفظه و بخش دوار مرتبط است.


ROOTS-BLOWER

عملکرد بلوئر سه لوب یا روتز بلوئر

 

همانطور که در شکل مشاهده می‌شود در داخل بدنه بلوئر های روتز دو مجموعه روتور وجود دارد که در خلاف جهت یکدیگر حرکت می‌کنند. با شروع چرخش مقدار معینی از هوا مکیده شده و با چرخش روتور هوای محبوس شده بصورت پرفشار از بخش خروجی دهش می‌شود. در بلوئر های سه لوب بدلیل وجود مقدار مشخصی فضای خالی احتیاجی به روانکاری بین روتور ها نیست، یعنی بین آنها اصطکاک یا تماسی وجود ندارد و این از مزایای استفاده از بلوئر های سه لوب می‌باشد. مزایای دیگر بلوئر های سه لوب یا سه پره خروجی هوای تمیز در آنهاست که بدلیل عدم کاربرد روغن در ساختمان آنها احتیاجی به فیلتراسیون نیست. امکان عملکرد بلوئر سه لوب در دورهای بالا بصورت مداوم  و نیز استفاده در شرایط کاری سنگین بعلت عمر کاری بالای این دستگاه‌ها چه از نظر تعمیر و نگهداری و چه از نظر هزینه های جانبی بسیار مهم می‌باشد.

شرکت جریان‌کارا هدف در زمینه محاسبه ظرفیت بلوئر مناسب برای استخرچه های پرورش ماهی و دیگر آبزیان و یا سیستم های تسویه فاضلاب کارخانجات و انتخاب سیستم مناسب و نیز محاسبات مربوط به مشخصات ابعادی و کیفی دیفیوز لازم این حوضچه ها همچنین تعداد دیفیوزر مناسب برای استخرها از جهت نوع ماهی، نوع آب و جغرافیای منطقه یا نوع آلایندگی و دیگر مسائل فنی تا تحویل و راه اندازی نهایی آماده ارائه مشاوره رایگان می‌باشد.

بلوئر‌های ساید چنل یا بلوئر های سه لوب در انتقال گازها نیروگاهها، صنایع مربوط به نفت – گاز و پترو شیمی، صنایع فولادی، صنایع شیمیایی و معادن، صنایع غذایی و دارویی  و نیز کارخانه های شیشه و بلور هم بصورت دمنده و هم بصورت مکنده بکار می‌روند.

همچنین از این گونه بلوئر‌های ساید چنل یا بلوئر های روتز در صنایع سیمان برای هوادهی، لاستیک و پلاستیک،صنعت چاپ، نساجی و پارچه، چوب و نئوپان و کاغذ سازی، آرد و نان، چغندر و قند و شکر، پرورش آبزیان، انتقال مواد، تسویه فاضلاب و بیمارستان ها از خاصیت دمنده گی آنها استفاده می‌گردد.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin