(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پنوماتیک

 

بخش پنوماتیک شركت جریان کارا هدف با برخورداري از موجودی‌های مناسب در زمینه انواع جک، شیرآلات پنوماتیک، تجهیزات وکیوم و قاپک، رگولاتور‌های فشار و واحد مراقبت با برند‌های نورگرن هریون Norgren Herion انگلیس، اس ام سی SMC ژاپن و متال ورک Metalwork ایتالیا آماده تامـين‌ نیاز کارخانجات محترم می‌باشد. بخش پنوماتیک شرکت جریان کارا هدف برای صنايع نفـت، گاز و پتروشيمي و فولاد که نیازمند تجهیزات پنوماتیکی با استاندارد‌های خاص این صنایع هستند، رنج ‌های منحصر به فردی  ازشیرهای برقی روس ROSS و آسکو ASCO را موجود نموده است.

همچنین دفتر بازرگانی شرکت جریان کارا در تایوان با همکاری سرمایه‌گزاران مالی در بازار ایران ساید چنل بلوئر رونتای RONTAI و روتز بلوئر گریتک GREETECH تایوان را از سال‌ها پیش به بازار ایران وارد نموده و امیدوار است بتواند بصورت مستقیم با مصرف کننده‌های شخصی، پرورش‌دهندگان آبزیان، کشتارگاه‌های صنعتی  و کارخانجات تولیدی ارتباط برقرار نماید.
شرکت جریان کارا بر اساس نیاز بازار ایران نسبت به وارد و موجود نمودن اکچویتور پنوماتیکی نوجیکس NOGIX کره جنوبی در سایزهای مختلف اقدام نموده و جهت تضمین کیفی و اعتلای سابقه خود محصولات این برند کره ای را گارانتی می‌نماید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin