(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

توانمندی‌های شرکت جریان‌کارا‌

 توامندی‌های شرکت جریان‌کارا‌ هدف در پمپ‌های هیدرولیک ماه ستاره ویت VOITH:

 

Voith-pump

پمپ ماه ستاره فشار بالای ویت آلمان


شرکت جریان‌کارا‌هدف بخش مهمی از توان خود را در زمینه اقلام هیدرولیک منعطف به پمپ‌های ماه ستاره ویت نموده است. با توجه به سابقه عالی این پمپ‌ها در صنایع تزریق پلاستیک و فولاد در کارخانجات ایران، شرکت جریان‌کارا‌هدف پمپ‌های هیدرولیک سری IPV و IPH ویت را بصورت گسترده موجود و در انبار خود استوک نموده است. لذا این شرکت آماده فروش پمپ‌های هیدرولیکی ویت VOITH به کارخانجات مصرف کننده با حد اقل قیمت می‌باشد.

با توجه  به امکان سری شدن پمپ‌های ویت با هم و یا با دیگر پمپ‌های هیدرولیک، شرکت جریان‌کار‌اهدف در کارگاه اختصاصی کوپل و تست فشار پمپ‌های هیدرولیکی (که در گذشته به دیگر شرکت‌ها ارائه سرویس می‌نمود‌) پروسه کوپل را با لحاظ استانداردهای عملکردی زیر بار را بصورت رایگان انجام و عملکرد زیر بار آن را گارانتی می‌نماید.

در کوپل پمپ‌های دنده داخلی ویت VOITH کلیت لازم در انجام این پروسه عبارت است از:

 

Voith-Turbo

پمپ ویت آلمان کوپل شده در کارگاه شرکت جریان کارا

 

در ابتدا پمپ‌های که برای کوپل انتخاب می‌شوند بر اساس سایز و سری فشار مرتب شده یعنی پمپ‌های هیدرولیک بزرگتر از جهت سری ( مثلا سری 7 نسبت به سری 6 ) و در مرحله بعد فشار هیدرولیکی ( مثلا IPV  نسبت به IPC ) نزدیکتر به شفت اصلی الکترو موتور قرار می‌گیرند. همچنین لازم به ذکر است سری IPH  با IPV ویت با هم کوپل نمی‌شوند.

در این میان مسائلی نظیر قرار گیری مینیمم و ماکسیمم گشتاور پمپ های کوپل شونده در رنج بازه یکدیگر و هم جهت بودن چرخش پمپ‌ها، توجه به فلنج و انتهای شفت پمپ های ویت کوپل شونده و نیز جهت مکش و خروجی پمپ های مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. انتخاب و بکارگیری واسط های میانی جهت پروسه کوپل مهم  و بسیار اثر گذار می‌باشد.

شرکت جریان کارا  هدف با لحاظ موارد بالا و نیز دیگر مسائل تخصصی ظریف و مجهز بودن به تجهیزات و واسط های میانی اصلی پمپ‌های هیدرولیک ویت آمادگی خود را در نصب و راه‌اندازی پمپ هیدرولیک طبقاتی ویت VOITH بر‌روی دستگاه  شرکت مصرف کننده اعلام می‌نماید.

با توجه به کاربرد پمپ‌های ماه ستاره ویت VOITH بر‌روی دستگاه های پیشرفته High Tech پرس‌های هیدرولیکی، ماشین‌های قالب گیری و فلز کاری، پانچ هیدرولیک و دستگاه تزریق پلاستیک مثل  ENGEL یا KRAUSS MAFFEI و ... بالطبع حساسیت عملکرد آن برای کارخانه از جهت تولید و تعمیر و نگهداری لزوم تسلط کامل بر روی سیستم های برقی و الکترو هیدرولیکی در هنگام تعویض قطعات یا تعمیرات دوره ای ضروری می باشد. مثلا در زمان راه‌اندازی چک کردن زمان‌‍ های زیر فشار ماکس بودن پمپ  توسط سیستم کنترلی و یا تنظیم درست فشار شکن ها و دیگر نکات مرتبط بسیار تعین کننده می‌باشد.


در کاتالوگ پمپ هیدرولیک ویت حداکثر زمان زیر فشار پیک بودن را بصورت 15 درصد زمان کاری در یک سیکل و حداکثر یک دقیقه اعلام نموده است، اگر این زمان به هر نحو افزایش پیدا کند باعث بروز آسیب و نهایتا نشتی پمپ هیدرولیک می‌شود. یا عدم بالانس استاتیکی و دینامیکی کوپلینگ الکتروموتور و ضربات ناشی از آن می‌تواند منجر به خسارت مهلک بر بخش تامین فشار و جریان مدار هیدرولیک شود. متخصصین کنترلی و هیدرولیکی شرکت جریان‌کارا‌هدف با احاطه بر تمام موارد فنی مرتبط عملکرد پمپ هیدرولیک بر روی دستگاه بصورت دوره ای گارانتی می‌نمایند.

پمپ-دنده ای-ویت

لوازم پمپ دنده ای ویت


از سوی دیگر در زمینه تعمیر پمپ ویت  Voith متاسفانه لوازم یدک‌هایی که بیشتر دراین پمپ در معرض خطر آسیب و خرابی قرار دارند مانند برنجی یا فیلر، در ایران موجود نبوده و یا تامین آنها هزینه بر بوده و گاه خرید پمپ نو مقرون به صرفه تر می‌باشد. اما در صورت‌های دیگر مثلا زیر فشار نرفتن یک پمپ چند طبقه این امکان وجود دارد که یکی از طبقات دچار خرابی شده است، لذا متخصصین مجرب شرکت‌ جریان‌کارا‌هدف این امر را در کارگاه چک و گزارش خرابی اعم از دلیل این نقص و نحوه بر طرف نمودن آنرا بصورت مکتوب به شرکتهای محترم ارائه می‌نماید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin