(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ پیستونی شعاعی هاو هیدرولیک

 

پمپ پیستونی شعاعی هاو هیدرولیک Hawe Radial Piston Pump

پمپ پیستونی شعاعی هاو HAWE که بر مبنای اصل تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی هیدرواستاتیک عمل نموده و جزو پمپ‌های دبی ثابت هاو هیدرولیک بحساب می‌آید. تقسیم‌بندی تیپ‌های R و RG پمپ پیستونی شعاعی هاو به نوع طراحی بیرینگ آن بستگی داشته و در این دسته بندی تیپ R پمپ هیدرولیک شعاعی هاو ورژن سنتی بشمار آمده که بیرینگ خارج از مرکز ازنوع بیرینگ غلتکی بوده و برای استفاده در سرعت‌های پایین بسیار مناسب می‌باشد. در‌حالی که پمپ هیدرولیک شعاعی هاو تیپ RG از انواع جدیدتر بوده و بیرینگ خارج از مرکز آن ازنوع بیرینگ لغزشی بوده که به همین علت دارای عمر عملکردی بالاتر و جهت استفاده در شرایط بد روغنکاری و یا کار با سیالاتی مثل HFC مناسب می‌باشد.

 

HAWE RG MODEL

پمپ هیدرولیک سه پیستونه شعاعی هاو هیدرولیک

 

پمپ شعاعی هاو HAWE تیپ R و RG توانایی عملکرد تا فشار 700 بار را داشته و محدوده دبی تولیدی آنها مابین 0.18 تا 91.2 لیتر بر دقیقه می‌باشد. میزان دبی پمپ شعاعی هاو بوسیله سیلندر‌ها که در آرایش شعاعی قرار گرفته اند، مشخص می‌شود. پمپ شعاعی هاو با طراحی کامپکت و توانایی تولید فشار کاری بالا در سیستم‌های متفاوت هیدرولیکی بسیار کارآمد می‌باشد.

پمپ پیستونی شعاعی هاو HAWE سری R و RG دارای هوزینگ بسته بوده و بدین سبب در کنار استفاده بعنوان پمپ هیدرولیک خارج محفظه روغن، اتصال پمپ شعاعی هاو در محفظه روغن پاور پک نیز قابل انجام می‌باشد. از جمله خصوصیات پمپ شعاعی هاو HAWE دارا بودن یک یا چندین خروجی فشار روغن با دبی‌های یکسان یا متفاوت است که این مسئله سبب استفاده بهینه از چند خروجی یک پمپ شعاعی هاو در گستره‌ای از فشار‌ها و دبی‌های متنوع شده که در کاتالوگ پمپ پیستونی شعاعی هاو میزان دقیق آن ذکر شده است.

در کد‌دهی پمپ شعاعی هاو HAWE ابتدا تیپ پمپ بیان سپس ظرفیت پمپ آورده و بعد از کد مربوط به نوع شافت پمپ هاو در انتها نوع آببندی پمپ شعاعی هاو نوشته می‌شود.

HAWE PUMP

پلاک پمپ شعاعی هاو هیدرولیک

 

جهت اطلاع از قیمت پمپ شعاعی هاو HAWE و یا شیر پاپت ولو هاو هیدرولیک با کارشناسان دفتر مرکزی شرکت تماس حاصل نمایید.

همچنین کاتالوگ پمپ پیستونی شعاعی هاو هیدرولیک را در همین صفحه دانلود کنید.

شرکت جریان کارا دارای استوک انبار مناسبی از محصولات شرکت هاو هیدرولیک بوده و رنج کاملی از انواع شیر هیدرولیک هاو، شیر پاپت ولو هاو HAWE و پمپ پیستونی هاو را موجود نموده است. همچنین در صورت نداشتن کد مورد درخواست شیر هاو هیدرولیک یا پمپ هیدرولیک هاو، کارشناسان دفتر ترکیه شرکت در اسرع وقت نسبت به اعلام قیمت از نمایندگی هاو هیدرولیک و ارسال کالا به دفتر تهران اقدام می‌نمایند.

 

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin