(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ هیدرولیک پیستونی A2FO بوش رکسروت

مشخصات فنی پمپ دبی ثابت سری A2FO بوش رکسروت Rexroth:

پمپ هیدرولیک جابجایی ثابت رکسروت Rexroth بعلت داشتن دبی خروجی ثابت و نیز رنج گسترده از ظرفیت دبی خروجی یعنی محدوده ظرفیت حجم از 5 تا 1000 سی‌سی بر دور در کاربرد‌های صنعتی گوناگون که نیازمند یک دبی ثابت و پیوسته هستند، قابل استفاده بوده و دبی خروجی آنها با سرعت دور الکترو موتور (یا دیگر محرک‌ها) و ظرفیت پمپ متناسب است.

طراحی پمپ پیستونی هیدرولیک A2FO رکسروت Rexroth بصورت محور خمیده بوده و دلیل این گونه شکل‌بندی، هم محور نبودن اثر نیروی وارد بر شفت پمپ و نیروی وارده از طرف پیستون‌ها (در راستای سیلندر) است که این مساله  سبب ایجاد فشار‌های بالاتر در مقایسه با دیگر پمپ‌های پیستونی هیدرولیک هم سایز شده که نشان از طراحی مهندسی هیدرو استاتیک  هدفمند در ساختار پمپ پیستونی کله گاوی رکسروت است.

فشار کاری پمپ هیدرولیک دبی ثابت رکسروت Rexroth براساس سایز‌های مختلف مابین 315 بار تا 400 بار بوده و ماکزیمم فشار یا پیک فشار پمپ جابجایی ثابت رکسروت تا 450 بار می‌باشد. از دیگر مزایای پمپ سرکج بوش رکسروت  توان خروجی  و بازدهی بالای آنها در مقایسه با نمونه‌های مشابه می‌باشد. بدلیل موارد گفته شده در عین حال طراحی کامپکت استفاده از پمپ جابجایی ثابت رکسروت در پاور پک یا کاربرد‌های دیگر مدارات هیدرولیک که مستلزم شرایط کاری مداوم و مطمئن در فشار‌های بالا هستند بسیار مطلوب و اقتصادی می‌باشد.کوچکترین سایز پمپ دبی ثابت A2FO رکسروت در حدود 2.5 کیلو گرم می‌باشد که برای کاربرد در سیستم‌های موبایل بسیار مناسب می‌باشد.

ابعاد، سایز‌بندی و مشخصات فنی در مورد گشتاور خروجی، توان، منحنی‌های عملکرد و نحوه نصب و مشخصات فلنج و شافت خروجی و  ... پمپ هیدرولیک پیستونی A2FO بوش رکسروت Bosch Rexroth در کاتالوگ به پیوست قابل دریافت می‌باشد.

توانمندی‌های شرکت هيدروليك صنعت جریان کارا هدف

پمپ هیدرولیک سری A2FO رکسروت بعلت طراحی ساده تر نسبت به دیگر پمپ‌های بوش رکسروت Bosch Rexroth، در بازار ایران به دو صورت اصلی آلمانی و غیر اصلی (ترکیه ای یا چینی) موجود می‌باشد. پر واضح است که کیفیت نمونه اصلی بوش رکسروت به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه کپی شده از جهت طول عمر سیکل کاری و تحمل فشار نمی‌باشد. شرکت جریان کارا سایز‌های متنوعی از پر کاربرد‌ترین این پمپ‌ها را بصورت نو و اصل آلمان در انبار خود موجود داشته و امکان تامین سایز‌های دیگر این پمپ جابجایی ثابت رکسروت را بصورت اصلی و آکبند دارا می‌باشد.

همچنین شرکت جریان‌کارا هدف لوازم یدکی پمپ پیستونی هیدرولیک A2FO رکسروت شامل روتاری گروپ، یاتاقان وبلبرینگ، شافت و پوسته را بصورت اصل آلمان با کمترین قیمت برای  شرکت‌ها و کارخانجات تامین می‌نماید.

کارگاه تعمیر و اور‌هال شرکت جریان کارا هدف با نفرات مجرب و متخصص سرویس و تعمیرات پمپ هیدرولیک A2FO بوش رکسروت Bosch Rexroth را با لوازم اصلی انجام و بعد از تست زیر فشار بصورت کاملا استاندارد عملکرد مطلوب آنها رادر خط تضمین می‌نماید.


محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin