(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ هیدرولیک کارتریجی جابجایی متغیر تحریک پیلوت سری PV7 بوش رکسروت

پمپ هیدرولیک کارتریجی جابجایی متغیر تحریک پیلوت PV7 بوش رکسروت

Bosch Rexroth Variable Vane Pumps, Pilot Operated PV7 

 

پمپ هیدرولیک کارتریجی پیلوتی PV7 بوش رکسروت که از نوع پره ای جابجایی متغیر بوده و در 6 سایز ابعادی و 8 نوع ظرفیت حجم جابجایی در 2 کلاس فشاری نهایتا تا 160 بار تولید شده و دارای 4 تیپ شیر کنترل تنظیم دبی می‌باشد. این پمپ پره ای دبی متغیر رکسروت Rexroth با نویز کم در هنگام کار و بازده حجمی بسیار بالا و نیز کارتریج‌های هیدرولیکی دارای عمر کاری بالا به یکی از 4 طریق کنترل فشار، کنترل فشار با خط پیلوت، کنترل دبی و رگولاتور فشار الکتریکی، دبی و فشار خروجی پمپ را کنترل می‌نمایند. محدوده قابل‌تغییر سرعت گردش این پمپ هیدرولیک پره ای رکسروت از 900 تا 1800rpm می‌باشد.

پمپ کارتریجی PV7 رکسروت قابلیت کوپل با پمپ‌های دنده داخلی و خارجی، پمپ‌های پیستونی محوری و پمپ پیستونی شعاعی را قادر می‌باشد.

کوپل پمپ کارتریجی P2V7

کوپل پمپ کارتریجی P2V7 رکسروت با پمپ دنده ای PGF

عکس بالا مربوط به کوپل پمپ دبی متغیر پره ای رکسروت با یک پمپ دنده ای بوش رکسروت می‌باشد. از این رو در کد‌دهی مربوطه با سریال P2V7 مشخص می‌گردد.

شرکت جریان کارا رنج وسیعی از پمپ‌های هیدرولیک بوش رکسروت Bosch Rexroth را موجود داشته و بازرگانی خارجی این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات رکسروت آلمان را وارد می‌نماید.

اطلاعات مربوط به کد سفارش پمپ رکسروت، تیپ‌های استاندارد،عملکرد بخش‌های مختلف، دیتاهای تکنیکی، منحنی‌های عملکرد پمپ هیدرولیک، ابعاد و اندازه پمپ پره ای، خصوصیات دینامیکی شیرهای کنترلی، برنامه مدار هیدرولیکی عملکرد کنترلی، نحوه فنی کوپل با دیگر پمپ‌های هیدرولیکی رکسروت و کد فنی مربوطه، بحث‌های مربوط به نصب و دیگر دیتاهای مهندسی در کاتالوگ پمپ هیدرولیک کارتریجی رکسروت قابل دانلود می‌باشد.  

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin