(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ هیدرولیک دنده‌ای بوخر سری QX

پمپ هیدرولیک دنده‌ای بوخر سری QX

Gear Pump QX BUCHER

پمپ هیدرولیک بوخر BUCHER تیپ QX از نوع دنده داخلی و یا به اصطلاح پمپ ماه ستاره ای بوخر بوده و سری QX بعد از سری QT، سری IZP و ... از نسل پنجم پمپ دنده داخلی شرکت بوخر هیدرولیک در طول سالیان متمادی در روند تولید و ساخت پمپ دنده داخلی بوخر می‌باشد. پمپ بوخر دنده ای سری QX بدلیل عملکرد کاری و طول عمر بالا در عین حال قیمت و هزینه‌های تعمیر و نگهداری پایین در سیستم‌های مدرن هیدرولیکی کاربرد وسیعی دارند. دلیل کیفیت پمپ بوخر استفاده از آلیاژ‌های جدید و پیشرفت‌های گسترده در زمینه طراحی و ساخت پمپ‌های دنده‌ای بوده و این مساله باعث رسیدن به فشار‌های کاری بالای 300 بار، راندمان بالا در عین حال نویز کم شده است. مکانیزم عملکردی پمپ هیدرولیک دنده داخلی بوخر با دیگر پمپ‌های ماه ستاره هیدرولیک مثل پمپ هیدرولیک ویت VOITH متفاوت بوده، شافت دنده یا ستاره در هر پمپ هیدرولیک شرکت ویت و بوخر تقریبا یکسان بوده ولی در پمپ بوخر حلالی یا ماه بصورت ریخته گری بخشی از پوسته پمپ بوده ولی حلالی یا برنجی در پمپ ویت VOITH قابل جداشدن می‌باشد.

gear pump QX BUCHER

پمپ هیدرولیک سری QX بوخر

پمپ هیدرولیک بوخر سری QX می‌توانند بطور سری با هم کوپل شوند. هرچند بدلیل کیفیت منحصر به فرد بوخر کوپل پمپ بوخر در کارگاه‌های هیدرولیک مشکل بوده و بهتر است این تغیرات در کارخانه سازنده یعنی شرکت بوخر BUCHER صورت گرفته باشد.

مهمترین مزیت پمپ بوخر سری QX علاوه فشار بالا، سطح پایین سر و صدا و عمر طولانی، عدم حساسیت زیاد به آلودگی می‌باشد. سری QX دارای دبی 3.3 تا 500 سی سی در 6 سایز پوسته و بسته به کد دارای سه رده فشارکاری تا 320 بار و فشار ماکسیمم 400 بار و نیز رنج سرعت گردش 1500 تا 3600 rpm می‌باشد.

BUCHER-HYDRAULIK

پلاک پمپ بوخر QT سه طبقه

 

در مورد کد‌دهی پمپ بوخر دو یا سه طبقه همانطور که در عکس یک پلاک پمپ بوخر سه طبقه مشاهده می‌شود؛ علاوه بر QT که بیان‌کننده کد و نوع پمپ بوده، عدد اول یعنی 5 به سایز فریم پوسته، عدد دوم یعنی 1 به فشار کاری که 80 بار بوده و نهایتا عدد بعد از خط فاصله یعنی 125 مربوط به دبی پمپ بوخر مربوط و به همین ترتیب برای طبقات دیگر این مشخصات لحاظ شده است. با توجه به یکسان بودن مشخصات فنی و ساختاری پمپ هیدرولیک ترونینگر و نیز همکاری‌های دوجانبه کمپانی بوخر BUCHER HYDRAULICS و ترونینگر TRUNINGER AG، این توضیحات به همین منوال برای پمپ هیدرولیک ترونینگر نیز صادق است. بعضا در پلاک پمپ هیدرولیک بوخر یا پمپ ترونینگر دبی بر حسب لیتراژ بیان شده که در این صورت سرعت گردش پمپ نیز بیان می‌شود.

در حال حاضر بدلیل تولید نشدن بعضی از کد‌های قدیمی پمپ هیدرولیک بوخر و نیز عدم امکان کوپل آن، در صورت موجود نبودن پمپ بوخر مطلوب در انبار شرکت و یا نماینده بوخر ترکیه، کارشناسان شرکت جریان کارا هدف با اطلاع دقیق از تیپ پمپ بوخر، تعداد طبقات پمپ بوخر، نوع دستگاه، فشار کاری، نحوه نصب و دیگر موارد مورد نیاز اقدام به معادل سازی آن با پمپ هیدرلیک ویت و یا بر حسب فشار پمپ با پمپ کارتریجی دنیسون نموده و جهت اطمینان کارفرما از حسن انجام کار شرکت جریان کارا با اعزام کارشناس فنی به کارخانه اقدام به تحویل پمپ روی دستگاه می‌نماید.

QX22

پمپ هیدرولیک بوخر سری QX

عکس بالا مربوط به پلاک پمپ دنده داخلی بوخر سری QX بوده که علاوه بر اطلاعات داده شده در مورد کد در پایان تیپ پمپ بعد از R که مربوط به راستگرد بودن پمپ بوخر بوده عدد 09 آورده شده، این کد مشخص کننده نوع سیال قابل استفاده در پمپ هیدرولیک بوخرمی‌باشد. بر همین اساس در صورتی که این کد 29 باشد پمپ بوخرمذکور توانایی کار با سیال HFC را دارا بوده که بدلیل خصوصیات سیال اچ اف سی HFC یعنی توانایی کار در دماهای بالا در صنایع ذوب آهن و فولاد بالخصوص در مورد دستگاه باز و بسته کردن درب کوره ذوب کاربرد ویژه داشته که در این صورت تقریبا بدلیل خورنده بودن سیال HFC به هیچ وجه دارای معادل در دیگر پمپ‌های هیدرولیک نیست.

برای دریافت قیمت پمپ بوخر و یا پمپ هیدرولیک ویت با کارشناسان دفتر مرکزی شرکت جریان کارا تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت دریافت مشخصات فنی پمپ بوخر سری QX کاتالوگ را دانلود نمایید.


 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin