(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ کارتریجی ویکرز

پمپ‌های هیدرولیک کارتریجی سری V ایتون ویکرز EATON VICKERS

پمپ‌های هیدرولیک کارتریجی ویکرز سری V ایتون ویکرز دارای دامنه فشار و ظرفیت گسترده هستند و قابلیت اتصال بصورت دو یا چند طبقه را بر روی مدار هیدرولیکی بعنوان تامین کننده دبی و جریان پر فشار دارا می‌باشند. طراحی کارتریج پمپ‌های هیدرولیک پره ای ویکرز Vickers که دارای سیستم 12 پره است، بگونه ای منحصر به فرد بوده بطوریکه در هنگام راه‌اندازی اولیه، بر فشار و ویسکوزیته بالای مدار فائق آمده که این خصوصیت پمپ هیدرولیک پره ای ویکرز در دیگر سازندگان مشابه کمتر دیده شده است. از دیگر مزایای پمپ کارتریجی سری V ویکرز می‌توان به فشار بالا و سرو صدای پایین اشاره نمود. کاربرد پمپ هیدرولیک پره ای سری V ویکرز در صنایع دریایی و ماشین آلات راه آهن، میدان‌های نفتی و تجهیزات حفاری، تجهیزات ساخت و ساز، ماشین آلات قالب ریزی فشار بالا، تزریق پلاستیک و پرس‌های بزرگ، کمپکتر زباله و .. می‌باشد.

استفاده از پمپ‌های هیدرولیک دو طبقه در مدار هیدرولیک بصورت دبی ثابت یا دبی متغیر امکاناتی نظیر استفاده از کل ظرفیت پمپ هیدرولیک برای یک سیستم یا در دو سیستم مجزا را فراهم می‌نماید.

فشار دائم کار پمپ کارتریجی ویکرز در حدود 207 بار بوده و دارای بازدهی حجمی در حدود 90 درصد می‌باشد.

V-series-vane-pump

پمپ تک طبقه کارتریجی ویکرز انگلیس

 

vickers-pump

پمپ دوبل کارتریجی ویکرز انگلیس

 

در سیستم کد دهی پمپ‌های هیدرولیکی کارتریجی یک طبقه ویکرز ابتدا سایز پمپ مثلا 25V  گفته بعد عدد مربوط به حجم پمپ مثلا 17 که برمبنای واحد گالن بوده بیان و در ادامه نوع شفت و وضعیت قرار گیری مکش و دهش پمپ نسبت به هم لحاظ و در انتها جهت چپ گرد و یا راستگرد بودن آن گفته می‌شود. مانند 25V17A برای یک طبقه و برای پمپ دوطبقه کارتریجی ویکرز به همین منوال مثلا 4535V 50A30 CD کد دهی انجام می‌پذیرد. پمپ‌های هیدرولیک کارتریجی  ایتون ویکرز EATON VICKERS مابین دیگر پمپ‌های کارتریجی از اعتبار و کلاس کاری ویژه ای برخواردار است.

 

 توانمندی‌های شرکت هيدروليك صنعت جریان کارا هدف در مورد پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز

 

vickers-vane-pump

واردات پمپ‌های هیدرولیک کارتریجی بصورت آکبند

 

پمپ هیدرولیک کارتریجی سری V شرکت ایتون ویکرز EATON VICKERS دارای رنج‌های متنوع ظرفیت از حدود 5 سی‌سی تا 200 سی‌سی می‌باشد. این تقسیم بندی بر اساس سایز پوسته پمپ انجام و بر اساس سایز بدنه کلاس‌های متفاوت ظرفیت قابل استفاده می‌باشد. ورودی مکش و خروجی پمپ‌های کارترجی ویکرز را می‌توان بر اساس کاربرد در زاویه‌های مورد نظر قرار دارد. از جمله موارد مهم در استفاده پمپ‌های کارتریجی ویکرز امکان تعویض کارتریج فرسوده و تعمیر پمپ تا رسیدن به شرایط اولیه نو می‌باشد.

 

vickers

واردات پمپ هیدرولیک ویکرز VICKERS از انگلیس

 

از این رو شرکت جریان‌کارا هدف علاوه بر موجودی‌های مناسب پمپ‌های کارتریجی ویکرز سری V و سری VQ و نیز پمپ‌های کارتریجی دبی متغیر دنیسون پارکر  PARKER DENISON در کمترین زمان ممکن نسبت به واردات پمپ هیدرولیک پره‌ای مورد نظر از دفتر ترکیه شرکت، اقدام می‌نماید. همچنین کارشناسان شرکت جریان کارا هدف آماده دادن مشاوره رایگان جهت استفاده از پمپ هیدرولیک مناسب در خط مربوطه می‌باشند.

main-cartridge

کارتریج‌های اصلی پمپ ویکرز و پمپ دنیسون

 

هر چند در بازار ایران کارتریج‌های چینی و برزیلی و هندی به وفور در کارگاه‌های تعمیر پمپ هیدرولیک بعنوان نمونه اصلی استفاده می‌گردد اما شرکت جریان‌کارا هیدرولیک استفاده از قطعات و کارتریج‌های اصلی انگلیسی (تعداد محدود در انبار) و کارتریج‌های تک و دوبل آمریکایی ایتون ویکرز EATON VICKERS را در تعمیر و سرویس پمپ‌های پره ای تعمیری در کارگاه تخصصی خود تضمین می‌کند.

مشخصات کلی پمپ پره ای و نحوه کد دهی و دیگر مسائل فنی پمپ هیدرولیک کارتریجی سری v ایتون ویکرز EATON VICKERS در کاتالوگ  پیوست

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin