(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ پیستونی ویکرز

 

با توجه به کیفیت پمپ هیدرولیک ایتون ویکرز EATON VICKERS و کاربرد گسترده انواع گوناگون پمپ پیستونی ویکرز در کارخانجات ایران شرکت هيدروليك صنعت جریان کارا هدف موجود نمودن انواع پمپ هیدرولیک ویکرز را یکی از اولویت‌های اصلی بازرگانی خود قرار داده و با توجه به واردات پمپ پیستونی ویکرز متفرقه با لوازم تقلبی و بی‌کیفیت از کشورهای برزیل، چین و هند به نام ایتون ویکرز، چه در مورد کارتریج‌ها در پمپ پره ای ویکرز و چه در مورد روتاری گروپ پمپ پیستونی ویکرز، این شرکت نو  و اصل انگلیسی یا آمریکایی  بودن پمپ هیدرولیک ویکرز فروخته شده را تضمین می‌نماید.

همچنین کارگاه تعمیرات پمپ‌های هیدرولیک شرکت جریان کارا هدف با داشتن لوازم یدکی اصل و آکبند کدهای مصرفی پمپ پیستونی ویکرز اقدام به تعمیر و سرویس این پمپ‌ها بصورت کاملا استاندارد می‌نماید. عامل متمایز کننده انجام سرویس و تعمیرات در شرکت جریان کارا، ایجاد شرایط آزمایش دینامیکی محیط‎‌کاری، جهت مشخص نمودن روشن عملکرد پمپ هیدرولیک ویکرز تعمیر شده روی دستگاه تست می‌باشد. دستگاه تست هیدرولیک موجود با ارائه گراف‌های آنلاین دبی فشار پمپ پیستونی ویکرز، اندازه‌گیری نشتی پمپ در فشار‌های مختلف و بالاخره با برآورد میزان بازدهی پمپ هیدرولیک ویکرز تعمیری نسبت به پمپ نو از میزان موفقیت‌آمیز بودن پروسه تعمیر و سرویس پمپ هیدرولیک ویکرز آگاه‌سازی می‌نماید. این مسئله از پروسه آزمایش و خطا در تعمیرات پمپ پیستونی ویکرز و نیز اتلاف وقت و سرمایه در باز و بسته کردن متوالی اتصالات جلوگیری می‌نماید. سرانجام متخصصین الکترو هیدرولیک شرکت جریان کارا در کارگاه تعمیر و تست با تنظیم شیرهای کنترلی مختلف پمپ پیستونی ویکرز دبی متغیر از جمله شیر جبران کننده فشار، رگولاتور جبران کننده فشار و دبی و دیگر تنظیم‌کننده‌های مکانیکی و الکتریکی با انجام سرویس و تعمیر پمپ هیدرولیک ویکرز با بازدهی حجمی بالای 80 درصد، عملکرد آن را بر روی دستگاه مصرف کننده، تضمین می‌نمایند.

بطور کلی پمپ هیدرولیک ویکرز با وجود یاتاقان‌های دور بالا و قطعات قابل کاربرد در شرایط کاری سنگین، دارای عمر کاری بالا می‌باشد. در عین حال پمپ پیستونی ویکرز بدلیل وزن پایین، طراحی تکنیکی مهندسی و دسترسی آسان در نصب و راه اندازی و تعمیرات دوره ای، کاملا برای انجام امور نفرات تیم تعمیراتی مناسب می‌باشد.

شرکت جریان کارا با وجود اطلاع کافی از انواع پمپ پیستونی ویکرز مورد مصرف کارخانجات داخلی، به واردات و موجود‌نمودن پمپ هیدرولیک ویکرز سری PVH و پمپ پیستونی ویکرز سری PVB اهتمام ویژه نموده است.

 

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin