(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

پمپ هیدرولیک آتوس

 

آتوس ATOS

شرکت آتوس ATOS یک برند قدرتمند ایتالیایی و از سازندگان برتر بین المللی در حوزه تجهیزات الکتروهیدرولیکی بوده، تکنولوژی برتر محصولات این شرکت از قبیل پمپ هیدرولیک آتوس، شیر هیدرولیک آتوس و بویژه انواع شیر پروپرشنال آتوس و شیر هیدرولیک سروو آتوس با فن‌آوری پیشرفته که میزان جریان سیال روغن هیدرولیک را با دقت سیگنال الکترونیک ادغام کرده و باعث بهبود و تسریع عملکرد دستگاه‌های مدرن صنعتی شده در کارخانجات تولیدی مصارف گسترده دارد. شرکت آتوس ATOS با طراحی خاص و ممتاز تجهیزات هیدرولیکی و مطابقت استانداردهای جهانی در زمینه کیفیت و ایمنی، اعتماد رو به افزونی را مابین صنایع مختلف کسب نموده و وجود نمایندگی آتوس در سراسر جهان تایید کننده این رویه است.

 

atos-hydraulic-pump

شرکت آتوس ایتالیا سازنده انواع تجهیزات هیدرولیکی

پمپ هیدرولیک آتوس

پمپ هیدرولیک آتوس کد PFE از جمله پمپ پره ای آتوس بوده که بصورت دبی ثابت و با کارتریج 12 پره دارای صدای کاری پایین و عمر کاری بالا می‌باشد. این نوع پمپ هیدرولیک آتوس بطور کلی در سه سایز محفظه پمپ از 10 تا 50 سی‌سی و دو کلاس فشاری  استاندارد 160 الی 210 بار و فشار بالا 250 الی 300 بار  تولید می‌گردد.

PFE

پمپ هیدرولیک کارتریجی آتوس کد PFE

 

این تایپ پمپ هیدرولیک آتوس کارتریجی از پوسته چدنی، روتور و پره ها، کارتریج و شافت تشکیل شده و در ابعاد مختلف هم بصورت پمپ هیدرولیک آتوس کامل و هم بصورت قطعات مختلف از جمله شافت و کارتریج آتوس موجود می‌باشد.

همچنین کد PFED موید پمپ هیدرولیک آتوس پره ای دوبل بوده این پمپ کارتریجی آتوس دوبل با فشار 210 بار در 2 سایز موجود است.

پمپ هیدرولیک آتوس تایپ PFR از جمله انواع پمپ هیدرولیک شعاعی پرفشار بوده که بعلت عمر کاری بالا، قابلیت استفاده برای کاربردهای صنعتی حساس و سنگین را دارا بوده و تایپ PFR پمپ هیدرولیک آتوس بصورت پیستونی شعاعی دبی ثابت در سه سایز پوسته بصورت سه و یا پنج پیستون با ماکسیمم فشار 500 بار موجود می‌باشد.

پمپ هیدرولیک آتوس از نوع پیستونی دبی متغیر با شماره کد فنی PVPC در 5 سایز با حداکثر فشار 350 بار تولید می‌شود. این نوع پمپ هیدرولیک آتوس نوع پیستونی دبی متغیر با امکان نصب انواع شیرهیدرولیک آتوس بعنوان تنظیم کننده میزان دبی خروجی پمپ، چه از نوع مکانیکی ساده، رگولاتور کنترلی تغیر دبی خروجی بر اساس فشار و حتی شیرهای کنترلی الکتروهیدرولیکی پروپرشنالی که منجر به بالا رفتن بازده انرژی در سیستم هیدرولیک می‌گردد، کاربردهای متعدد صنعتی دارد.

PVPC

پمپ هیدرولیک پیستونی دبی متغیر آتوس تایپ PVPC

شرکت جریان کارا علاوه بر انوع شیر هیدرولیک آتوس موجودی‌های مناسبی در زمینه لوازم پمپ هیدرولیک آتوس داشته و آماده انجام تعمیرات درحوزه پمپ هیدرولیک آتوس و تعمیر و تست انواع شیر پروپرشنال آتوس در کارگاه فنی خود می‌باشد.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin