(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

هیدروموتور پیستونی جابجایی متغیر بوش رکسروت سری A6VM

هیدروموتور پیستونی جابجایی متغیر بوش رکسروت سری A6VM

Bosch Rexroth Axial Piston Variable Displacement Motors A6VM

 

هیدروموتور پیستونی دبی متغیر A6VM بوش رکسروت Bosch Rexroth که طراحی آن نیز بفرم محور خمیده بوده و با خصوصیات انتقال هیدرواستاتیکی مناسب در مدار باز یا بسته بصورت ساکن یا موبایل قابل استفاده می‌باشد.

رنج وسیعی از انواع شیرهای کنترلی بر روی هیدروموتور واریابل رکسروت سری A6VM نصب و در مدار هیدرولیکی بکار‌می رود. تغیر دبی خروجی هیدروموتور A6VM رکسروت از دبی صفر تا ماکسیمم مقدار ظرفیت خروجی بوسیله شیر کنترلی موجود بر روی آن انجام شده که بر اساس نیاز مدار و دستگاه، رگولاتور مناسب جهت سرعت و گشتاور مطلوب بر روی هیدروموتور قرار می‌گیرد. از مزایای کلی استفاده از هیدروموتور دبی متغیر A6VM رکسروت Rexroth در مدار عدم نیاز به گیربکس و امکان استفاده از پمپ کوچکتر در خط می‌باشد.

 

A6VM

هیدروموتور A6VM/71 بوش رکسروت آلمان

 

شرکت آلمانی بوش رکسروت Bosch Rexroth برای هیدروموتور مدل A6VM خود دو سری متفاوت A6VM/63 و A6VM/71 تولید نموده که سری 71 رکسروت دارای محدوده سایز 60...280 سی سی و فشار کاری حداکثر 450 بار بوده ولی سری 63 هیدروموتور A6VM بوش‌رکسروت دارای رنج ظرفیتی وسیع تری از 28 الی 1000 سی سی با حداکثر فشار دائم کار 400 بار است.

شیر‌های کنترلی که روی هیدروموتور دبی متغیر بوش رکسروت قرارمی‌گیرند عبارتند از:

 

اختصارات

معنی

A6VM/71

هیدروموتور پیستونی دبی متغیر سری 71

DA

کنترل اتوماتیک براساس سرعت، قابل تنظیم با شیر پمپA4VG

EP

کنترل الکتریکی با شیر پروپرشنال

HA

کنترل دبی خروجی بر اساس فشار کاری

EZ

کنترل الکتریکی با دو مقدار ست  شده توسط سوئیچ شیربرقی برقی

 

HZ

کنترل هیدرولیکی با دو مقدار تنظیمی بر اساس فرمان خط پیلوت

HP/HD

کنترل تناسبی دبی با خط پیلوت هیدرولیک

 

شیرهای کنترلی قابل نصب روی هیدروموتور دبی متغیر رکسروت

 

شرکت جریان کارا علاوه بر موجود نمودن هیدرو موتور واریابل A6VM رکسروت در سایزهای متنوع،  لوازم این هیدروموتور ها شامل شافت، روتور، پیستون، پیستون گیر یا بطور کلی روتاری گروپ و سواش پلیت اصل بوش رکسروت آلمانی را موجود و در صورت نیاز تعمیر و اورهال انواع پمپ و هیدروموتورهای بوش رکسروت را در کارگاه تخصصی خود انجام می‌دهد.    

جهت اطلاع از دیتاهای فنی و تکنیکی و نیز نقشه عملکردی شیرهای کنترلی، کاتالوگ هیدروموتور دبی متغیر رکسروت را دانلود نمایید.

 

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin