(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

هیداک

 

شرکت هیداک HYDAC در سال 1963 برای تولید لوازم و متعلقات تجهیزات هیدرولیکی در آلمان تاسیس و هم اکنون با نزدیک 8000 پرسنل و 50 دفتر نمایندگی هیداک و 500 شرکت تجاری و خدمات فنی در سراسر جهان، محصولات هیداک بصورت برندی بین المللی فعالیت می‌نماید.

محصولات هیداک در تمامی شاخه‌های صنعت هیدرولیک کاربرد گسترده داشته و نمایندگی محصولات هیداک در سراسر جهان با کمپانی‌های صنعتی بزرگ از صنایع هواپیما سازی، صنایع فولاد و سیمان و تجهیزات نظامی تا ماشین آلات صنعتی دقیق و نیروگاه‌ها بصورت مستمر در ارتباط می‌باشند.

محصولات هیداک شامل آکومولاتور هیداک، فیلتر هیداک، خنک کن هیدرولیک هیداک، شیرآلات هیداک، تجهیزات کنترلی الکترو‌هیدرولیک هیداک، سنسور فشار هیداک، پرشر سوئیچ هیداک، انکودر هیداک، سیلندر هیداک، پمپ هیداک و ... شده که جهت دریافت کاتالوگ انواع محصولات هیداک اینجا را کلیک نمایید.

 

hydac company

وجود نمایندگی هیداک در کشور‌های صنعتی دلیل بر غیر قابل جایگزین بودن محصولات هیداک

 

شرکت جریان کارا انواع محصولات هیداک HYDAC شامل آکومولاتور هیداک، انواع فیلتر هیداک و پرشر سوئیچ هیداک را موجود کرده و بدلیل عدم وجود نمایندگی هیداک در ایران، شرکت جریان کارا هدف محصولات هیداک مورد نیاز صنایع کشور را از نماینده هیداک ترکیه مستقر در استانبول تهیه و بدلیل مبادلات تجاری فراوان با این کشور، محصولات موجود در نمایندگی هیداک را در کوتاهترین زمان ممکن وارد می‌نماید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin