(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

شیر پروپرشنال رکسروت کاهنده فشار کارت سرخود تایپ DREBE6X

شیر پروپرشنال رکسروت کاهنده فشار کارت سرخود تایپ DREBE6X

Bosch Rexroth Proportional Pressure Reducing Valve, Pilot Operated, With on-board Electronics (OBE) and Position Feedback

 

 شیر پروپرشنال رکسروت با تایپ فنی DREBE6X یک شیر پروپرشنال Rexroth کاهنده فشار کارت سرخود با ترانسدیوسر فیدبک دهنده پاسخ سریع موقعیت جهت کاهش فشار سیستم می‌باشد. این مدل شیر پروپرشنال رکسروت کاهنده فشار سه‌راهه، خط فشار به A یا A به تانک با سایز یک چهارم اینچ و حداکثر فشار 315 بار و حداکثر دبی 40 لیتر و با مبدل فیدبک موقعیت الکتریکی، یک شیر پروپرشنال رکسروت Rexroth عملکردپیلوتی بوده و در سه استیج فشار 75 بار، 175 و 310 بار با تحریک ولتاژ 10+_0 ولت و یا تحریک آمپر 20_4 میلی‌آمپر از دیر باز توسط شرکت‌های آلمانی بوش، مانسمان رکسروت و حالا بوش رکسروت تولید می‌شود.

با توجه به وجود کارگاه تعمیرات شیر سروو و شیر پروپرشنال مجهز در گروه صنعتی جریان کارا، در بررسی و برخوردهای مکرر جهت تعمیر و کالیبره این نوع شیر پروپرشنال رکسروت با دستگاه تست، عمده اشکال شیر DREBE6X مربوط به سوختن برد الکترونیکی کارت آمپلی فایر و نیز نیاز کالیبره بوبین تناسبی آن می‌باشد.

در شیر پروپرشنال رکسروت کد DREBE6X شیر پیلوتی ازطریق داخلی با یک جریان کنترل شده از خط پیلوت از طریق خط فشار تأمین می‌شود. این تایپ شیر پروپرشنال رکسروت چون به‌وسیله یک بوبین تناسبی کنترل موقعیت با برد الکترونیکی کارت سرخود عمل می‌کند، نیاز به کالیبره دقیق دارد و کوچکترین انحرافی در آن، سبب عملکرد توام با تولید خطا می‌گردد. با وجود این شیر پروپرشنال رکسروت، فشار در مصرف کننده A می‌تواند به‌صورت نامحدود بر اساس نقطه تنظیم شده کم و تنظیم شود. از این رو عملکرد حساس شیر پروپرشنال رکسروت در گرو کارکرد درست و تنظیم برد الکترونیک می‌باشد. 

برای تنظیم فشار سیستم درخط مصرف کننده A و رسیدن به فشار تنظیمی تعیین شده در PLC، از طریق برد الکترونیک شیر پروپرشنال رکسروت REXROTH موقعیت بوبین بر‌اساس فشار ست شده در برابر نیروی فنر کنترل می‌شود. بوبین تناسبی دقیقاً روی منحنی مشخصه فنرقرار گرفته است. استیج خط پیلوت شیر پروپرشنال رکسروت از روغن خط فشار که به‌واسطه عبور روغن از شیر کنترل جریان با دبی کمتر از 0.6 l/min تامین می‌شود. فشار پیلوت با فشار مصرف کننده در A به‌علاوه نیروی فنر مقایسه و تنظیم می‌شود.

 

توجه به این موارد جهت کالیبره شیر پروپرشنال رکسروت DREBE6X بسیار ضروری می‌باشد. این عمل از طریق تغیر موقعیت میله فلزی شیر در برابرفنر فشرده و بر اساس جریان آمپر‌های مختلف در مصرف کننده تنظیم می‌گردد. عکس و سمبل هیدرولیکی این شیر پروپرشنال رکسروت کاهنده فشار کارت سر خود به‌صورت زیر می‌باشد.

 

شیر پروپرشنال رکسروت DREBE6X و سمبل هیدرولیکی آن

 

همچنین این تایپ شیر پروپرشنال رکسروت REXROTH جهت ایمنی محدودیت فشار دارد. به‌این صورت که اگر اشکالی در برد الکترونیک رخ دهد و بنابر آن جریان بوبین در یک حرکت کنترل نشده از محدوده مشخص شده تجاوز کند، فشار هرگز نمی‌تواند از حد تعیین شده بوسیله حداکثر نیروی فنر بالا تر رود.

این نوع شیر پروپرشنال رکسروت کاهنده فشار کارت سرخود دارای 5 کد پرمصرف می‌باشد که در انبار شرکت جریان کارا موجود بوده و همچنین کد معادل بوش BOSCH آن و یا در حال حاضر متریال نامبر بوش رکسروت MNR آن به‌صورت 080 402 811 0 تا 085 402 811 0 می‌باشد. کاتالوک شیر پروپرشنال رکسروت DREBE6X را در همین صفحه دانلود کنید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin