(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

شیرهای پروپورشنال کنترل جهت تحریک مستقیم

 

 شیرهای پروپورشنال کنترل جهت تحریک مستقیم بوش رکسروت

Bosch Rexroth Proportional Directional Valve, Direct Operated 

 

 

 1-شیر پروپرشنال کنترل جهت 4WRA و 4WRAE بوش رکسروت

Bosch Rexroth proportional directional valves, direct operated, without electrical position feedback4WRA and 4WRAE

 

4WRAE 6

شیر پروپرشنال 4WRAE 6 رکسروت بصورت کارت سرخود (OBE)


شیر پروپرشنال کنترل جهت رکسروت با کد 4WRA و 4WRAE در سایزهای 6 و 10 ساخته شده و در سایز یک چهارم اینچ ماکسیمم دبی روغن l/min 42 و در سایز سه هشتم دبی 75 l/min را با فشار حداکثر 315 bar را در مدار هیدرولیک عبور می‌دهد. این شیر پروپرشنال رکسروت بصورت تحریک مستقیم و نصب بر روی زیر شیری می‌باشد.

این تیپ از شیر های کنترل جهت پروپرشنال بوش رکسروت فاقد فیدبک موقعیت اسپول هستند.

شیر تناسبی Rexroth با کد 4WRAE 6 بصورت کارت سرخود یا OBE بوده و توسط جریان یا ولتاژ تحریک شده و کد 4WRA 10 رکسروت دارای سوکت و کانکتور اتصال به کارت آمپلی فایر آنالوگ و یا دیجیتال با فرمت یورو کارت می‌باشد. در این شیر پروپرشنال بوش رکسروت جهت جریان و مقدار دبی کنترل شده و این کنترل دقیق توسط سلونوئیدهای تناسبی و کویل های مربوطه انجام می‌پذیرد. در کد‌بندی شیرهای پروپرشنال برای یک سایز مشخص شیرها با دبی های متفاوت وجود داشته که در کد سفارش لحاظ می‌گردد.

 

4WRA 10

شیر پروپرشنال 4WRA 10 بوش رکسروت با یورو کارت مجزا


شیرهای پروپرشنال این خانواده بوش رکسروت Bosch Rexroth که دارای کد WRA یا کارت الکترونیکی مجزا می‌باشند با کنترل الکترونیکی یا کارت رکسروت /VT-VSPA2-1-2X که بصورت یورو کارت می‌باشد راه اندازی می‌گردد.


2-شیر پروپرشنال کنترل جهت 4WRE و 4WREE بوش رکسروت Bosch Rexroth

 Proportional directional valves, direct operated, with electrical position feedback 4WRE and 4WREE

 

4WREE 10

شیر پروپرشنال 4WREE 10 کارت سرخود بوش رکسروت


شیر پروپرشنال بوش رکسروت با تیپ 4WRE و 4WREE نیز بصورت تحریک مستقیم در دو سایز 3/8 اینچ و 1/4 اینچ موجود بوده و تفاوت بارز آن با شیر پروپرشنال رکسروت کد 4WRA و 4WRAE درحلقه بسته بودن آن یا دارا بودن فیدبک الکترونیکی موقعیت اسپول می‌باشد و بدین طریق جهت مسیرجریان در شیر و میزان دبی خروجی از آن توسط سلونوئید و اسپول لغزشی تناسبی کنترل می‌گردد.

تفاوت دیگر با شیر پروپرشنال Bosch Rexroth قسمت قبلی در افزایش دبی در دو سایز NS6 و NS10 استاندارد شرکت بوش رکسروت به 80 و 180 لیتر بر دقیقه می‌باشد.

در صورتی که دراول کد سفارش مربوط به شیر تناسبی رکسروس 4WREE ذکر گردد به معنی شیر پروپرشنال حلقه بسته کارت سر خود OBE بوده که با جریان 4 تا 20 میلی آمپر یا ولتاژ 0 تا 10 ولت تحریک می‌گردد. به همین ترتیب کد رکسروت 4WRE به همان معنی ولی کارت الکترونیکی مجزاست که فقط شیرهای 4/3 آن با آمپلی فایرهای دیجیتالی یا آنالوگ با فرمت یورو کارت Rexroth موجود می‌باشد.


4WRE 6

واردات شیر پروپرشنال 32 لیتری P بسته 4WRE 6 با کارت مجزا بوش رکسروت از آلمان

 

شیرهای پروپرشنال با کد WRE بوش رکسروت Bosch Rexroth که نیازمند کارت الکترونیکی  یا درایور اکسترنال یا خارجی هستند با یورو کارت بوش رکسروت کد /VT-VRPA2-1-1X راه اندازی می‌گردد.3-دیگر شیرهای پروپرشنال کنترل جهت خانواده 4WRE بوش رکسروت Bosch Rexroth

 

4WREEM

شیر پروپرشنال 4WREEM بوش رکسروت

 

مدل کاملتری از تیپ 4WRE شیر پروپرشنال رکسروت برای شیرهای هیدرولیک 4/3 کارت سرخود تولید شده که علاوه بر مشخصات فنی گفته شده قابلیت مشاهده موقعت مکانی اسپول را نیز داراست. کد بوش رکسروت این شیر پروپرشنال 4WREEM بوده و سمبل هیدرولیکی آن در شکل زیرقابل مشاهده می‌باشد.

hydraulic symbol of 4WREEM

سمبل هیدرولیکی شیر پروپرشنال 4WREEM بوش رکسروت

 

به طور اختصار در مورد سمبل هیدرولیکی این شیر پروپرشنال Bosch Rexroth می‌توان گفت که عدد 1 در تصویردلالت بر تناسبی بودن شیر، عدد 2 مربوط به حلقه بسته بودن آن، عدد 3 به معنی داشتن کارت الکترونیکی سر خود و 4 بیانگر قابلیت مشاهده موقعت مکانی اسپول می‌باشد.   
شیر پروپرشنال 4WREF از دیگر تیپ‌های این خانواده تناسبی بوش رکسروت بوده که دارای سیستم الکترونیکی جامع دیجیتالی با رابط فید باس بوده (IFB-P) و در دوسایز تولید می‌گردد.

در شیر هیدرولیک کنترل جهت پروپرشنال 4WREQ رکسروت جریان خروجی بصورت تابعی از فشار و دبی PQ کنترل می‌گردد. این نوع تابع کنترلی جریان را با اندازه گیری اختلاف فشار بصورت دقیق کنترل می‌نماید. این اندازه گیری در شیر بطور مستقیم توسط سنسورهای فشار حساس و کوچک انجام می‌شود. این تابع قابلیت تنظیم فشار،کنترل نیرو و دبی جریان را داراست. پارامترهای تولیدی از طریق باس‌های ارتباطی CANopen و PROFIBUS صورت می‌پذیرد.

 

4WREQ

 شیر هیدرولیک پروپرشنال 4WREQ بوش رکسروت Bosch Rexroth

-    

شیر هیدرولیک پروپرشنال کنترل جهت STW0195 و STW0196 رکسروت با عمکرد کنترلی تابع P و Q نوع خاص‌تری از شیر 4WREQ بوده که بصورت 3/3 و سنسور فشار جامع الکترونیکی در خط A می‌باشد. فشار عملکردی این شیر در مقایسه با انواع دیگر کمتر و در حدود 250 بار می‌باشد.

اطلاعات جزئی تر مربوط به کد‌دهی دقیق Bosch Rexroth در مورد نوع اسپول در حالت میانی، دبی شیر پروپرشنال، ولتاژ تحریک، جنس آببندها و سیل ها، نقشه سیستم الکترونیکی و نحوه کنترل آن در کاتالوگ بوش رکسروت به پیوست موجود می‌باشد.

متخصصین الکترو هیدرولیک شرکت جریان کارا توانایی طراحی و راه‌اندازی مدارات هیدرولیکی با انواع کنترل های مورد درخواست کارفرمایان گرامی را بصورت تضمینی در خط دارا می‌باشند. همچنین شرکت جریان کارا انواع شیرهای پروپرشنال و سروو هیدرولیکی با برندهای موگ، آتوس، ویکرز، رکسروت و پارکر را در کارگاه تخصصی خود تعمیر و اور هال می‌نماید.

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin