(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

شیر فولی کنترل بوش رکسروت نوع تنظیم‌کننده جریان

ب- شیر فولی کنترل بوش رکسروت نوع تنظیم‌کننده جریان Bosch Rexroth Flow Control Valve:

بنابر کاتالوگ فنی شیر هیدرولیک رکسروت، اگر مدار هیدرولیک نیازمند داشتن یک جریان روغن ثابت مستقل از تغیرات فشار و دما باشد، استفاده از این سری شیر کنترل جریان بوش رکسروت توصیه می‌شود. ویژگی بارز این نوع فولی کنترل رکسروت امکان تعیین دقیق دبی خروجی در کد تیپ آن برای سایز‌های مختلف می‌باشد.

فولی کنترل دو راهه رکسروت تیپ 2FRM ،2FRH و 2FRW

Bosch Rexroth Flow Control Valve Model 2FRM, 2FRH And 2FRW

 

این گروه از شیر کنترل جریان رکسروت Rexroth در سه سایز مجزا از 6 یعنی یک چهارم اینچ با توانایی عبور 32 لیتر بر دقیقه تا سایز 16 یعنی یک دوم اینچ با دبی مجاز عبوری 160 لیتر بر دقیقه ساخته شده و حداکثر فشار  این فولی کنترل رکسروت 315 بار و دارای مکانیزم جبران کننده فشار می‌باشد.

 

2FRM 10-3X

فولی کنترل جبران کننده فشار رکسروت 2FRM 10-3X/..

بسته به چگونگی تنظیم جریان خروجی در فولی کنترل دو راهه بوش رکسروت به تیپ آن کد‌های متفاوت اطلاق می‌گردد. بر این اساس اگر تنظیم جریان از طریق دستی صورت گیرد تیپ فولی رکسروت 2FRM شده و اگر محرک آن خط هیدرولیکی باشد، تیپ شیر هیدرولیک رکسروت 2FRH بوده و اگر تنظیم به شیوه تحریک الکتروهیدرولیکی انجام پذیرد، کد بوش رکسروت آن 2FRW می‌گردد.

فولی کنترل رکسروت Rexroth در دو تایپ 2FRH و 2FRW برای محدود‌کردن کورس و تنظیم آن در سیستم‌های محرک دارای رک و پینیون قابل کاربرد بوده همچنین این دو تیپ فولی رکسروت برای تحقیقات آزمایشگاهی دارای آپشنی خاص جهت مشاهده موقعیت جریان در اوریفیس  بوسیله پتاسیومتر می‌باشند.

 

Z2FRM

شیر فولی کنترل ماژولار رکسروت Z2FRM 6 CB2-2X/32QRV

در همین مجموعه شیر کنترل جریان بوش رکسروت تایپ دیگری از شیر‌های ماژولی با کد رکسروت Z2FRM 6 موجود است که تنها در سایز 6 با ماکسیمم دبی 32 لیتر در دقیقه تولید و توانایی کنترل جریان در 4 مسیر انتخابی متفاوت مصرف کننده A و یا B و یا هردو و پورت تانک را در صورت لزوم دارا است.  

 

فولی کنترل کارتریجی دو راهه رکسروت مدل 2FRM.K

Bosch Rexroth 2-Way Flow Control Valve Type 2FRM.K

 

این فولی کنترل کارتریجی بوش رکسروت Rexroth در دو سایز 6 یعنی یک چهارم اینچ و 10 معادل سه هشتم اینچ با فشار حداکثر 315 بار ساخته شده و بصورت کارتریج نصب می‌شود. نحوه تنظیم جریان خروجی در این فولی کنترل کارتریجی رکسروت بصورت آلنی بوده و کارتریج در داخل خود مجهز به چک والو می‌باشد.

 

2FRM-6-K2

فولی کنترل کاتریجی رکسروت کد 2FRM 6 K2-1X/6QRV

در کد تایپ بوش رکسروت این شیر هیدرولیک کاتریجی رکسروت وجود کلمه K دلالت بر کاتریجی بودن این شیر هیدرولیک دارد.

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin