(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

شیر هیدرولیک

شرکت بوش رکسروت BOSCH REXROTH:

BOSCH GROUP

شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth بعنوان یکی از شرکت‌های قدرتمند در زمینه صنعت هیدرولیک دارای توزیع کننده‌های معتبر و آشنا به کاربرد تجهیزات هیدرولیکی در نمایندگی رکسروت برای صنایع وابسته بوده و دارای متخصصین فنی جهت مشاوره‌های ویژه و کاربردی در سطح جهان می‌باشند.

شرکت جریان کارا هدف نیز به یکی از قوی‌ترین نمایندگی‌ رکسروت در بین نمایندگی‌های اصلی شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth آلمان به نام آقای دکتر Ludwig Leurs واقع در Lohr متصل بوده و کدهای مورد نیاز پمپ هیدرولیک بوش رکسروت و نیز انواع شیر هیدرولیک رکسروت، انواع شیر پرورشنال رکسروت و شیر سروو رکسروت مورد نیاز خود را از این راه تامین می‌نماید.

این توزیع کننده‌های دارنده گواهینامه نمایندگی رکسروت از شرکت Bosch Rexroth بوده و با مهندسین طراح و ساخت شرکت بوش رکسروت Bosch Rexroth دارای ارتباط کاری می‌باشد.

 

Dr. Ludwig Leurs, Representative
Bosch Rexroth
Lohr, Germany

شرکت سان هیدرولیک SUN HYDRAULICS:SUN HYDRAULICS

 

 

 

شرکت سان هیدرولیک Sun Hydraulics از شاخص‌ترین سازندگان انواع شیر کارتریج سان هیدرولیک و منیفولدهای مربوطه می‌باشد.

با توجه به مصرف عمده کدهای متنوع شیر کارتریج سان هیدرولیک در مراکز صنعتی کشور، شرکت جریان کارا هدف نسبت به واردات و تأمین کدهای پر مصرف شیر کارتریج سان هیدرولیک یا شیر فشنگی سان هیدرولیک از نمایندگی سان هیدرولیک همت ویژه گمارد تا پاسخگوی مطلوب نیاز بازار داخلی باشد.

شرکت سان هیدرولیک در سال 1970 در فلوریدای آمریکا تاسیس و اکنون در اغلب کشورهای جهان دارای نمایندگی سان هیدرولیک، دفاتر فروش و بعضاً خط تولید می‌باشد.

شرکت جریان کارا هدف با توجه به محدودیت‌های ارتباط تجاری با آمریکا، شیر کارتریج سان هیدرولیک مورد نیاز خود را از طریق نمایندگی سان هیدرولیک Sun Hydraulics واقع در کاونتری انگلیس که بصورت رسمی در وب سایت شرکت سان هیدرولیک درج شده تامین می‌نماید.

 

Wheler Road
Coventry CV3 4LA
United Kingdom


شرکت آتوس ATOS:

 

atos

 

شرکت آتوسATOS  ایتالیا از شرکت‌های صاحب اعتبار در صنعت هیدرولیک بوده و شرکت جریان کارا هدف بر مبنی تعدد وجود تجهیزات هیدرولیکی آتوس ATOS در صنایع مختلف کاشی و سرامیک، سیمان، استیل و فولاد و ... به واردات و موجود نمودن کدهای پر مصرف انواع پمپ هیدرولیک آتوس، شیر هیدرولیک آتوس و نیز شیر پروپرشنال آتوس پرداخته، همچنین این شرکت در صورت عدم موجود بودن کد قطعه مورد نظر، آماده وارد نمودن آنها از نمایندگی مرکزی آتوس در نزدیکی میلان واقع در Sesto Calende ایتالیا در کوتاهترین زمان می‌باشد.

 

Atos spa • headquarters •  Sesto Calende, Italia
VAT 00778630152 • R.E.A. 510576 Milano


 

 

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin