(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

هیدرولیک صنعتی

 

در صنعت هیدرولیک بدلیل گستردگی محصولات و تنوع آنها در سطوح مختلف کاربردی بطور مثال در پمپ هیدرولیک که شامل پمپ هیدرولیک دنده ای، پمپ هیدرولیک پیستونی، پمپ هیدرولیک کارتریجی و پمپ اسکرو شده و هر کدام از آنها در دسته خود دارای تقسیم بندی‌های متنوع و تعین‌کننده‌تری در مدار بوده و نیز در سطح گسترده‌تری درمورد انواع شیر هیدرولیک که دارای تقسیم‌بندی‌های جزئی‌تر در کد‌بندی خود از جمله نوع شیر هیدرولیک، سایز، لیتراژ، فشارکاری، چگونگی فرمان، خط پیلوت و بطور کلی نقشه شیر هیدرولیک می‌باشند. در یک کلام بطور مختصر می‌‌توان گفت برای قطعات مربوط به دستگاه‌ها و سیستم‌های هیدرولیکی تنها یک یا چند عامل محدود درانتخاب مانند کیلو وات و دور و نوع نصب برای الکتروموتورها بعلاوه مثلا نوع دنده در گیربکس‌ها وجود نداشته و جهت ارائه یا جایگزینی نوع معادل برای یک محصول هیدرولیکی به مشتری، مستلزم اطلاع از چندین فاکتور مجزا و مشخص هستیم که این امر نشان دهنده وسعت تنوع اقلام هیدرولیک می‌باشد.

از این رو حتی کمپانی معتبر هیدرولیکی چون بوش رکسروت Bosch Rexroth آلمان که دارای رنج متنوعی از محصولات ازجمله انواع پمپ هیدرولیک، شیر هیدرولیک و غیره می‌باشد، همه محصولات اشاره شده در کاتالوگ‌های خود را درانبار کارخانه و یا حتی نمایندگی‌‌های واقع در سراسر جهان بصورت استوک موجود نداشته و تنها برخی اقلام پر‌مصرف را موجود داشته و مابقی زمان تحویل و ساخت دارند. بالطبع هیچ شرکت تامین‌کننده ای در ایران و جهان قادر به تامین رنج کامل محصولات برندهای جهانی حتی  در یک مارک خاص و یا لا‌اقل دریک شاخه خاص محصولات یک برند شاخص مانند پمپ هیدرولیک یا شیر هیدرولیک چه از جهت حجم و چه از لحاظ سرمایه، نمی‌باشد. لاجرم با این اوصاف، قدرت یک شرکت تامین کننده قطعات هیدرولیک، موجود کردن جنس مورد درخواست مشتری بصورت نو-آکبند و اصل در کمترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه، به هر نحو مقتضی و ممکن می‌باشد. این مساله در گرو سرمایه مکفی، ارتباط مناسب با نمایندگی‌ها و تامین‌کننده‎های مطرح جهانی و بالطبع شبکه واردات سریع و توانمند و نیز نفرات متخصص، آگاه و مجرب در معادل‌سازی قطعاتی چون شیر هیدرولیک پروپرشنال، پمپ هیدولیک با استفاده از اجناس موجود می‌باشد.

مدیران و سرمایه گذاران شرکت هيدروليك صنعت جریان کارا هدف پس از سال‌ها تجربه در زمینه تامین اقلام هیدرولیک بالاخص انواع پمپ هیدرولیک و شیر هیدرولیک، انجام این مهم را درسایه توجه به سه اصل راهبردی امکان‌پذیر می‌دانند. در وهله اول انبار محصولات هیدرولیکی کاربردی پر مصرف درخطوط صنایع و کارخانجات داخلی، در وهله دوم ارتباط مستقیم با نمایندگی‌های این برندها و نیز توانایی دور‌زدن تحریم‌ها جهت تامین با حداقل هزینه و در کمترین زمان ممکن و در وحله آخر شناخت سرس‌های اصلی و تامین کننده‎‌های معتبر بین المللی می‌باشد.

در گام اول شرکت جریان کارا هدف با شراکت افراد حقیقی با سابقه و خوشنام صنعت هیدرولیک اقدام به موجود نمودن رنج منحصر به فرد و متنوعی از انواع محصولات پر‌کاربرد در صنایع داخلی شامل پمپ هیدرولیک، هیدروموتور، شیر هیدرولیک، شیر پروپرشنال و شیر سروو و انواع کارت آمپلی فایر از برندهای معتبری چون بوش رکسروت Bosch Rexroth، دنیسون پارکر Denison Parker، ایتون ویکرز EATON Vickers، ویت Voith، سان هیدرولیک Sun Hydraulics، بوخر BUCHER، هاو HAWE، آتوس ATOS و موگ MOOG نموده است.

در گام بعدی دفتر بازرگانی خارجی واقع در کلن آلمان شرکت جریان کارا هدف پس از سال‌ها تجربه کار و تامین اقلام هیدرولیکی چون انواع شیرهیدرولیک و نیز کدهای مصرفی پمپ هیدرولیک برای برخی کارخانه‌های دولتی و نیز تامین‌کننده‎‌های موجود در بازار تهران، که در گذشته این موارد در دفتر واقع در خیابان جردن شمالی، خیابان سایه  پیگیری می‌شد، اکنون به صورت مستقل تنها در قالب شرکت هيدروليك صنعت جریان کارا هدف فعالیت و محصولات مورد نیاز خود را از نمایندگی‌ها و تامین‎‌کننده‌های معتبر اروپایی به همراه برگه اصالت کالا CERTIFICATE وارد و به مشتریان هدف عرضه می‌نماید. در مورد مساله آخر این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب و با سابقه عالی تکنیکی در زمینه صنعت هیدرولیک، با شناخت فنی کامل از کیفیت، اصلی و یا تقلبی بودن، نو یا کار کرده بودن محصولات و به اعتبار قراردادهای دو و یا چند جانبه با تامین کننده‌های بین المللی پرسابقه و قدیمی این صنعت، اقدام به تامین پمپ هیدرولیک، هیدروموتور و انواع شیر هیدرولیک موردنیاز برای مشتریان محترم می‌نماید. 
محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin