(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

بلبرینگ کف گرد اس کا اف SKF

 بلبرینگ کف گرد اس کا اف

SKF Thrust Ball Bearings 

 

بلبرینگ کف گرد اس کا اف SKF در دو مدل کف گرد یک جهته و کف گرد دوجهته ساخته شده‌اند. بیرینگ‌های کف گرد برای تحمل بارهای محوری کاربرد داشته و هیچ نوع بار شعاعی را نمی‌توانند تحمل کنند. بیرینگ‌های کف گرد شرکت SKF بصورت تفکیک‌پذیر طراحی و ساخته شده یعنی واشر، بدنه و ساچمه‌ها قابل جدا شدن هستند. قطر داخلی واشر شفت یا صفحه رویی کف گرد برای ایجاد حرکت گردشی مناسب با قطر خارجی شفت فیت بوده ولی قطر بدنه واشر یا کف گرد پایینی معمولا بزرگتر می‌باشد.

بیرینگ کف گرد یک جهته اس کا اف
Single Direction Thrust Ball Bearings


بیرینگ کف کرد یک جهته اس کا اف SKF از واشر شفت، بدنه واشر و ساچمه‌ها و محفظه آنها تشکیل شده است. همانطور که از اسم این نوع بیرینگ‌های کف گرد بر می‌آید تنها توانایی حرکت در یک جهت را دارند.

 

Single direction thrust ball bearings

اجزای تفکیک‌پذیر بیرینگ یک جهته  کف گرد SKF

بلبرینگ دوجهته کف گرد اس کا اف
Double Direction Thrust Ball Bearings

Double direction thrust ball bearings

 ساختمان بلبرینگ کف گرد دو جهته  SKFبیرینگ دوجهته شرکت اس کا اف از واشر شفت، دو واشر بدنه و دو ردیف ساچمه و محفظه مربوطه تشکیل شده تا توانایی حرکت چرخشی در دو جهت را دارا باشد و همانند کف گرد تک جهته تنها بارهای محوری شفت را تحمل می‌نماید.
بلبرینگ‌های کف گرد اس کا اف SKF بر اساس سایز و سری ساخت دارای یکی از محفظه ساچمه نشان داده شده با پسوند شماره بلبرینگ مربوطه در جدول زیر می‌باشند:

 

table of thrust ball bearings

 

 

روغن کاری معمولا برای رولبرینگ‌ها صورت می‌پذیرد و اثرات مضر بر روی خواص محفظه ندارد. شرکت اس کا اف SKF برای از بین بردن ناهم محوری اولیه بین شفت و هوزینگ برای کف گرد‌های یک‌جهته یا دو‌جهته سایز کوچک از واشر بدنه کروی بهره برده است که بسته به سایز و سری بیرینگ کدهای U 2 ،U 3 و U 4 پذیرفته و عدد دورقمی سایز در ادامه می‌آید مثل واشر نشیمن کروی U 320 برای شماره بلبرینگ 53320  SKF.

housing washer

بلبرینگ کف گرد یک‌جهته SKF با واشر هوزینگ کروی


شرکت جریان کارا هدف وارد کننده انواع بلبرینگ و بیرینگ‌های صنعتی با برند‌های معتبر، برای تضمین کیفیت بیرینگ‌های خود آماده ارسال اجناس جهت تایید کیفی نهایی در محل کارخانه بوده و این پروسه را قبل از انجام پرداخت‌های مالی صورت می‌دهد.

اس کا اف SKF

واردات بیرینگ کف گرد SKF اصل از اروپای غربی

 

 

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin