(۰۲۱) ۷۷۶۱۷۹۲۱

۰۹۱۲۳۸۷۳۹۶۳

بلبرینگ خودتنظیم اس کا اف SKF

بلبرینگ خودتنظیم اس کا اف

SKF self-aligning ball bearings

 

بلبرینگ خودتنظیم اس کا اف SKF از جمله بیرینگ‌های ابداعی SKF بوده که توسط این شرکت تولید و در بازار مصرف متداول شده است. این نوع محصول اس کا اف، دو ردیف ساچمه در شیار منحنی شکل مشترک حلقه خارجی بلبرینگ داشته و با این طراحی باعث بروز نوعی خاصیت خود تنظیمی و از بین رفتن نا همراستایی بین شفت و هوزینگ می‌شود. بلبرینگ خود تنظیم SKF نسبت به دیگر انواع رولبرینگ‌ها اصطکاک کمتری تولید نموده  که این مساله سبب  توانایی عملکرد مناسب در سرعت‌های بالا می‌شود.

 

 

SKF Self-aligning ball bearings

 بلبرینگ خودتنظیم اس کا اف  SKF


کاربرد ویژه بلبرینگ خودتنظیم اس کا اف SKF در مواردیست که انحراف شفت و یا نا هم محوری بین شفت و بدنه در محدوده مشخصی قابل انتظار است.


شرکت SKF بیرینگ‌های خودتنظیم را در سه طرح کلی تولید می‌نماید:

 

•    بلبرینگ خودتنظیم  ساختار اصلی اس کا اف SKF basic design bearings 
•    بلبرینگ خودتنظیم  با رینگ داخلی پهن اس کا اف SKF bearings with an extended inner ring
•    بلبرینگ خودتنظیم  دارای سیل اس کا اف SKF sealed bearings


بلبرینگ خودتنظیم  سیل دار شرکت SKF در دو طرف بلبرینگ دارای سیلی از جنس NBR روغنی و ضد سایش که با ورقه‌های فولادی تقویت شده، بوده و در شماره بلبرینگ SKF پسوند 2RS1 می‌پذیرد.

نکته بسیار مهم در عملکرد و تعمیر و نگهداری این نوع بیرینگ‌ها عدم شسته شو یا روغن کاری مجدد برای تمام مدت استفاده می‌باشد که به نوعی بیرینگ‌هایی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری می‌باشند. مساله دیگر در مورد بیرینگ‌های خود تنظیم اس کا اف سیل دار کارکرد در دمای زیر 80 °C یا 175 °F می‌باشد.

bearings with an extended inner ring

بلبرینگ خودتنظیم  با رینگ داخلی عریض SKF


اطلاعات دقیقتر در مورد سایز، اندازه، ابعاد و پسوند و یا پیشوند‌هایی که مربوط به اصطلاحات مربوط به این نوع بلبرینگ می‌باشد در کاتالوگ بلبرینگ خودتنظیم اس کا اف  SKF به پیوست قابل دانلود می‌باشد.

 

محصولات

 

نقشـه گوگـلGOOGLE MAP

ارتبـاط بـا مـاCONTACT US

نقشـه سایتSITE MAP

Facebook Twitter Google Plus Linkedin